Fotokonkurss 31.10 – 19.11.2018

Maanteeamet otsib silmapaistvaid Eesti elanikke
Klassikalise helkuri kandmine tundub väga paljudele liiklejatele liiga tavalise ja igava variandina, kuidas olla liikluses silmapaistev.
Seepärast kutsume kõiki kooliõpilasi osalema fotokonkursil, kuhu ootame innovaatilisi ja huvitavaid lahendusi, kuidas teha ennast pimedal ajal nähtavaks.
Ja seda ikka 360 kraadi, et igalt küljelt oleksid eriliselt silmapaistev. 😊

Kes saavad fotokonkursist osa võtta?
Kõik õpilased, 1.-12. klassini.
Fotodel pole inimeste arv piiratud – poseeri üksi, pere, sõprade, lemmikloomade või eriti suure seltskonnaga (nt klassiga).
Ole leidlik ja kasuta erinevaid enda nähtavaks tegemise vahendeid (helkurid, sprei, helkurkangas, helkurlõngast või -niidist käsitöö, helkivad kleebised jne).
Mida tegema pean?

* pead tegema foto sellest, kuidas oled(te) innovaatiliselt ja huvitavalt teinud võimalikult silmapaistvaks ja nähtavaks pimedal ajal;
* mida uuenduslikum ja samas ka praktiliselt kasutatav on lahendus, seda parem;
* pildile lisa juured autori(te) nimed;
* lae pilt üles hiljemalt 19.11.2018 lehele: silmapaistev.mnt.ee

Sul on võimalik võita loosi teel järgmisi auhindu!

* Televiisor 32″ LED LCD-teler Philips
* Kaasaskantav juhtmevaba kõlar JBL Flip 3
* Eesti Politseimuuseumi kohtulabori programm (bussisõit ja giidiga ekskursioon kuni 25 inimesele).