AMMULASKMINE
Reedeti kell 13.45 – 15.30 .
Võimlas.
Eesti Amburite Liiduga koostöös, juhendaja Ain Järvesaar.

ANSAMBEL
Teisipäeviti kell 13.45. 
Muusikaklassis.
Juhendaja Minoret Miisna.

MUUSIKARING(solistiõpe)
Teisipäeviti kell 14.45 – 16.45.
Juhendaja Elon Miisna.
Kolmapäeviti alates kell kell 13.55.
Juhendajad Minoret ja Elon Miisna.
Neljapäeviti ja reedeti kell 12.00 1. – 4. klassi solistid.
Juhendaja Minoret Miisna.
Muusikaklassis.

VÕRKPALL (8. – 9. klassi poistele)
Teisipäeviti ja reedeti kell 14.45.
Võimlas.
Juhendaja Lauri Lepik.

JALGPALL
Esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti.
16.00 – 17.00 noorem vanusegrupp.
17.00 – 18.00 vanem vanusegrupp.
Võimlas.
Jalgpalliklubi Poseidon.

SPORTMÄNGUD
Reedeti kell 13.50 (1. – 4. klassi õpilastele)
Võimlas.
Juhendaja Lauri Lepik

JÕUSAALI TREENING
Kolmapäeviti kell 15.00 – 17.00.
Jõusaalis.
Juhendaja Ain Kimber

KERAAMIKA
Neljapäeviti kell 13.50 (1. – 5. klassile)
kell 14.45 (6. – 12. klassile) 
Häädemeeste Seltsimajas
Juhendaja Margit Eichen

KUNSTIRING(kõikidele soovijatele)
Reedeti kell 14.45.
Kunstiklassis.
Juhendaja Marika Ristmäe.

NOORKOTKAD JA KODUTÜTRED
Kokkulepitud aegadel.
Juhendaja Kaire Maddison.

ROBOOTIKA
Teisipäeviti kell 14.35 – 16.15 edasijõudnutele.
Arvutiklassis.
Juhendaja Signe Lensment.

KÄSITÖÖ (kõikidele soovijatele)
Teisipäeviti kell 14.45.

Kunstiklassis.
Juhendaja Liie Juhkam.

LOODUSRING
Teisipäeviti kell 12.55 – 14.30 (1. – 3. klassi õpilastele).
Klassis 22.
Juhendaja Triin Tamme.

MALE
Esmaspäeviti kell 13.45 edasijõudnud (klassis 35).
Teisipäeviti kell 12.00 algajad (klassis 36).
Reedeti kell 12.55 algajad (klassis 32).
Juhendaja Aule Kink.

TANTS (tänavatants, show-tants, kaasaegne tants)
Reedeti kell 11.45 
Häädemeeste lasteaias.
kell 12.55  (4. – 6. klassi õpilastele).
Häädemeeste Seltsimajas.
kell 13.50 (11. – 12. klassi õpilastele).
Häädemeeste Seltsimajas.
Juhendaja: Kaidi Keskülla.

TANTS (kaasaegne tants, loovtants, jazztants)
Esmaspäeviti kell 13.50  (1. – 3. klassi õpilased).
Häädemeeste Seltsimajas.
kell 14.45 (8. – 10.  klassi õpilastele).
Häädemeeste Seltsimajas.
kell 15.30 (kõikidele tantsuhuvilistele noortele).
Häädemeeste Seltsimajas.
Juhendaja: Evelin Piirak.

TRIKIRATTA TREENING
Neljapäeviti kell 16.00 – 19.00.
Ekstreemspordikeskuses, Pärnus.
Juhendaja: Mikael Barman.

UJUMINE (1. – 2. klassi õpilastele)
Laupäeviti kell 13.45 – 14.45.
Pärnu Spordikooli ujula.