Möödunud nädalal

3. novembril toimus Tartu Ülikooli geograafia tudengite kaasabil ja juhendamisel 7. – 10. klassi õpilastele „Lahe geograafiatund“.

Õpetaja Kaire Laine osales 30.okt – 1. nov. Eesti Emakeeleõpetajate Seltsi sügispäevadel ja koolitusel “Maailm metafoorides. Kuidas seletada raamatuid uinuvale õpilasele. Sotsiaalmeedia fluidum.”

September oli teadupärast võõrkeelte kuu. Võõrkeeleõpetajate juhendamisel ja kaasabil tegid õpilased vahva video liisusalmidest. Videot saavad kõik vaadata aadressil:      https://drive.google.com/file/d/1qG9riDQXh94EG-YIX8N6M94s6-h3uJVb/view?usp=sharing

Valmis kooliaias skatepark. Täname toetuse eest Häädemeestelt pärit Erast Endriksoni!

Sel nädalal toimuvad distantsõppepäevad järgmiselt:

9. november 3. – 4. klass

10. november 10. – 12. klass

11. november 7. – 9. klass

Tunnid toimuvad tavapärase tunniplaani alusel. Õpilased saavad õpetajatelt ja/või Stuudiumist infot, kas on iseseisev töö või videotund. Õpilased vastutavad ise oma õppetöö eest. Kui õpilasel ei ole kodus arvutit või levi, on võimalus tulla kooli ja on tavaline koolipäev

9.novembrist alates teeb Häädemeeste Keskkoolis oma personalijuhtimise koolipraktikat Katriin Tammekivi.

10. november kell 11  Häädemeeste Seltsimajas 1. – 4. klassile etendus „Okasroosike“.  Heino Seljamaa TEATER KOHVRIS.

17. november  Tartu Ülikooli Teaduskooli keemia õpituba gümnaasiumile.

19. november: Aira Rahu koolituspäev Pärnus (liikumine).

19. november   7. – 9. klass KIK Sagadi Looduskoolis

19. november    Tartu Ülikooli Teaduskooli füüsika õpituba gümnaasiumile (osalevad 4 õpilast 10. klassist).

24. november    Karjääripäev: 7. -8. klass ja 12. klass.

27. november   Rahvusvaheline inglise keele olümpiaad “Best in English” 9.-12.klassile

30. november   7. klass Pärnus vaatamas Rakvere Teatri külalisetendust „See kõik on tema“

2.detsember Häädemeeste Keskkoolis külas Pärnu maakonna koolide koolijuhid.

4. detsember   Õpilastel kodusõppe päev. Õpetajatel koolituspäev: „Nüüdisaegse õpikäsituse rakendamine koolis kui õppivas organisatsioonis – autonoomia, teadmusloome, koostöisus“.

4.detsember    Saalijalgpalli võistlused Kilingi – Nõmmes (7.- 9. kl)

KIIDAME ja ÕNNITLEME!

7. novembril toimusid Häädemeeste valla lahtised meistrivõistlused males. Kiidame kõiki õpilasi, kes osalesid: Silver Song, Kenet Pesor, Renar Roots, Hendrik Allikas, Ragnar Pesor, Sander Song, Henri Pill, Anette-Marie Õis, Eliina Kallas. Väga tublid olid: Ragnar Pesor, kes saavutas poiste hulgas 2. koha; Anette-Marie Õis, kes saavutas tüdrukute hulgas 3. koha ja Eliina Kallas, kes saavutas naiste hulgas 3. koha. Õnnitleme!

8. novembril toimusid Häädemeeste valla lahtised meistrivõistlused kabes. Osales Eliina Kallas, kes saavutas naiste hulgas 3. koha. Õnnitleme!

KIIDAME ja TÄNAME!

On suur rõõm, et meie õpilased hoiavad korras koolimaja ümbrust. Kiidame ja täname 6. ja 7. klassi õpilasi, kes reedel kooliaias lehti riisusid.  Loodame, et kõik klassid leiavad sel ilusal sügisel aega koolimaja aias lehti riisuda.