Tähistasime 5. oktoobril traditsiooniliselt õpetajate päeva. Suur tänu 11. ja 12. klassi õpilastele, kes sel päeval võtsid endale õpetajate rolli! Usun, et see oli õpilastele väärtuslik ja õpetlik kogemus ning loodame, et nii mõnigi õpilastest kaalub tulevikus õpetaja ametit. Õpetajad kohtusid samal ajal Häädemeeste juurtega näitleja-lavastaja-õpetaja Katariina Untiga, et mõtiskleda sügavuti õppimise ja õpetamise üle. Kogu kooliperel oli rõõm osaleda Tanja Mihhailova-Saare ja Mihkel Mattiseni kontserdil. Kontserdil tänas õpilaste nimel õpetajaid selle päeva koolidirektor Carolin Mihhailova. Õpetajate päev lõppes õpetajate jaoks pidulikult koos teiste valla õpetajatega Lepaninal.

8. oktoobril toimus selle õppeaasta esimene lastevanemate koosolek. Korraldame lastevanemate koosolekud väiksemates gruppides kooliastmete kaupa. Algaval nädalal on lastevanemate koosolekud vanemate klasside õpilaste vanematele.

10. oktoobril lõppes meie traditsiooniline fotovõistlus. Selle aasta teema oli “Lemmikloom”  Kui veel kellelgi oma foto saatmata, siis usun, et esmaspäeval võetakse foto veel vastu. Saada palun oma foto aadressil kool@haademeeste.edu.ee  Lisa juurde tekst või luuletus, mis fotot avab.

KUUPÄEVAEGÜRITUSKOHTKELLELEVASTUTAJA
8.-15.10Terve nädalAasta linnu tuttpüti digijoonistusvõistlus.eoy.ee/tuttpytt/joonistusvoistlus4. – 6. klassAstrid Rosenberg
12.okt.8.00Konkurss “Valede jaht”.www.targaltinternetis.ee/valedejaht11.klassAstrid Rosenberg
13.okt12.55Tartu Ülikooli teaduskool viib läbi tunni „Trikid matemaatikas“.Klass 237. ja 8. klassÜlle Iir Krista Hütt
13.okt8.00Mobiilirakenduse loomine AppInventoriga.meet-and-code.org/ee/ee/event-show/568210.klass NB! Teistele huvilistele virtuaalne koolitus kell 11:00-13:25.Astrid Rosenberg
13.okt16-18 Lastevanemate koosolekSöögisaalII kooliastme (4. – 6. kl) õpilaste vanemadAule Kink, Ülle Iir 4.-6.kl. juh.
14.okt16-18 Lastevanemate koosolekSöögisaalIII kooliastme (7. – 9. kl) õpilaste vanemadAule Kink, Ülle Iir 7.-9.kl. juh.
15.okt16-18 Lastevanemate koosolekSöögisaalGümnaasiumi õpilaste vanemadAule Kink, Ülle Iir 10.-12.kl. juh.
16. okt3.tund 4.tund 5.tundKooli sünnipäeva tähistamineSöögisaal1. – 3. klass4. – 6. klass7. – 12. klassKogu koolipere

17. oktoober – 25. oktoober KOOLIVAHEAEG

20.oktoober    Veebilehe loomine Google Site´s. Kell 11:00-12:30 virtuaalne koolitus huvilistele, IT-õpilased tulevad arvutiklassi samal ajal. IT-õpilased loovad IT-õpilaste tegemiste jaoks vastava veebilehe. Ürituse info: meet-and-code.org/ee/ee/event-show/5714

20. oktoober    Õpetajate koolituspäev: nüüdisaegne õpikäsitus.

22. oktoober  Õpetajate + hoolekogu + koolipidaja ühine arenduspäev: Arengukava 2021 – 2025

26. – 30. oktoober  Pärast koolivaheaega toimub loodus- ja ettevõtluse kuu viimase ettevõtmisena ülekooliline VARIA viktoriin teemal “Kodukoha loodus ja ettevõtted”. Viktoriini viivad läbi klassi- ja loodusainete õpetajad loodusvaldkonna tundide ajal.

28.oktoober      Eelmisest õppeaastast pärit Lapsed teatrisse projekt: 5. – 6. klass vaatab Nukuteatris etendust “Apelsinitüdruk”.

28. oktoober   10. kl õppekäik Tallinnasse: Tervishoiumuuseum ja Proto avastustehas.

29. oktoober  Ilmatunnid Ele Pedassaarega: 4. ja 5. tund 8. ja 9. klass ning 6. ja 7. tund gümnaasium.

KIIDAME ja ÕNNITLEME!

Kiidame õpilasi, kes esindasid 7. oktoobril Häädemeeste Keskkooli maakondlikul krossijooksul Jõulumäel: Helis Mitt, Klea Erimäe, Grethe-Liis Kangruoja, Andreas Artma, Joonatan Pajuväli, Sten Sein, Maria-Lota Kool, Renata Talts, Kerlin Tšetsin. Juhendaja Lauri Lepik.

Õnnitleme Helis Mitti, Klea Erimäed, Grethe-Liis Kangruoja, kes oma vanuserühmas saavutasid 3. koha!