Lapsevanema kontole sisselogimise protsess sõltub sellest, mis andmed kool Stuudiumisse juba kandnud on. Sisse saab logida aadressil haademeeste.ope.ee

Kõige lihtsam on toimetada nii:

1. klõpsa sisselogimislehel oleval nupul “Ava kasutajakonto” › “esita andmed ja taotle kontot”
  2. Täida vorm
  3. Kui administraator sinu taotluse üle vaatab ja heaks kiidab, saad meiliaadressile info sisse logimise kohta.

Kui oled koolilt saanud info, et lapsevanemate andmed on juba Stuudiumisse sisestatud (ja sisaldavad ka meiliaadressi), saad sisse logida nii:

1. klõpsa sisselogimislehel lingil “unustasid salasõna?”
  2. sisesta oma nimi
  3. Stuudiumis olevale meiliaadressile saadetakse link, millel klõpsates saad sisse logida ja endale salasõna valida.

Kui profiilis (õiget) meiliaadressi ei ole, on sisse logimiseks sellised variandid:

• kui kool on sisestanud lapsevanemate isikukoodid, saab sisse logida ID-kaardi või Smart-IDga (ja seejärel soovi korral endale sobiva salasõna määrata ja muid profiili andmeid täiendada)
  • kui profiilis pole ka isikukoodi, on sul kaks varianti:
    1. palu oma meiliaadress ja/või isikukood lisada oma lapse klassijuhatajal või kooli IT-tugiisikul
    2. klõpsa sisselogimislehel oleval nupul “Ava kasutajakonto” › “esita andmed ja taotle kontot”. Kui administraator on taotluse üle vaadanud ja heaks kiitnud, saad meiliaadressile info sisse logimise kohta.