Mis toimus eelmisel nädalal?

Reedel 3. detsembril oli 4. – 9. klasside õpilastel suurepärane võimalus saada osa toredast jõulukontserdist „Jõulud jõudvad“, mis toimus Häädemeeste seltsimajas.
Keelpillikvarteti poolt esitati maailmakuulsaid jõululaule, jõulukoraale ja rahvaviise. Loomulikult ei puudunud ka loenguosa, kus räägiti ka erinevatest jõulutraditsioonidest, advendiajast, jõulurahu mõistest.
NB! Palun vabandust, et eelnevalt oli ekslik info esinejate kohta. Ei olnud ERSO, vaid Vanemuise teatri keelpillikvartett.
https://www.facebook.com/HaademeesteKK/videos/385466270029909

Mis toimub sel nädalal?

6. detsember Loovtööde ja õpilasuurimiste esmane ülevaatamine
8. detsember kell 15 Kooli töötajate muusikaline pärastlõuna Häädemeeste seltsimajas.

Eesti Koolijuhtide Ühenduse juhatuse liikmed on kutsutud osalema ja esindama Eesti koole EXPO 2020 maailmanäituse Eesti paviljoni „Õppimise ja teadmiste nädala“ programmis ning seoses sellega viibib Häädemeeste Keskkooli direktor Aule Kink 9. – 16. detsembril Dubais.

12. detsembril toimub Häädemeestel Muusikakooli hoovis jõululaat. Meie kooli 8. klassi õpilased on laadal müümas endi poolt valmistatud jõulupärgi. Kõik huvilised on oodatud ostma.

Eelinfot järgnevateks nädalateks:
21. detsember kell 15.00 jõulupidu 7. – 12. klassidele
22. detsember kell 9.00 jõulupidu 1. – 3. klassidele
22. detsember kell 12.00 jõulupidu 4. – 6. klassidele
23. detsember – 10. jaanuar Koolivaheaeg
6. ja 25. jaanuar Töötajate koolituspäevad: „Vaimne tervis õpilastel ja õpetajatel Covid-19 kriisis“.

KIIDAME JA TÄNAME!

Kiidame õpilasi, kes esindasid Häädemeeste Keskkooli maakondlikul luulekonkursil „Koidulauliku valgel“: Alison Moora, Evelin Kurm, Katrin Kurm. Alison Moora saavutas gümnaasiumiõpilaste hulgas 1. koha ning Evelin Kurm saavutas põhikooliõpilaste hulgas 3. koha. Täname õpetaja Kaire Lainet!

Füüsikaõpetaja Paul Zubtšenko viis gümnaasiumis läbi koolisisese füüsikaolümpiaadi. Parima tulemuse saavutas Romek Hanson, 2. koha Herman Sillat ja 3. koha Karl-Magnus Pruul. Kiitus tublidele õpilastele ja tänu õpetaja Paul Zubtšenkole!