Õpetajasõbralik päevik, õppematerjalide haldamine, põhjalik suhtlusmoodul ja palju muud kooli igapäevatööks vajalikku. Ilma peidetud lisatasude ja reklaamita.

Stuudiumi app õpilastele ja lapsevanematele

Stuudiumi app‘is saab hoida silma peal tagasisidel, kodutöödel ja suhtlusel. App on tasuta ja reklaamivaba.

Lapsevanemale

Lapsevanema kontole sisselogimise protsess sõltub sellest, mis andmed kool Stuudiumisse juba kandnud on. Sisse saab logida aadressil haademeeste.ope.ee

Kõige lihtsam on toimetada nii:

1. klõpsa sisselogimislehel oleval nupul “Ava kasutajakonto” › “esita andmed ja taotle kontot”
  2. Täida vorm
  3. Kui administraator sinu taotluse üle vaatab ja heaks kiidab, saad meiliaadressile info sisse logimise kohta.

Kui oled koolilt saanud info, et lapsevanemate andmed on juba Stuudiumisse sisestatud (ja sisaldavad ka meiliaadressi), saad sisse logida nii:

1. klõpsa sisselogimislehel lingil “unustasid salasõna?”
  2. sisesta oma nimi
  3. Stuudiumis olevale meiliaadressile saadetakse link, millel klõpsates saad sisse logida ja endale salasõna valida.

Kui profiilis (õiget) meiliaadressi ei ole, on sisse logimiseks sellised variandid:

• kui kool on sisestanud lapsevanemate isikukoodid, saab sisse logida ID-kaardi või Smart-IDga (ja seejärel soovi korral endale sobiva salasõna määrata ja muid profiili andmeid täiendada)
  • kui profiilis pole ka isikukoodi, on sul kaks varianti:
    1. palu oma meiliaadress ja/või isikukood lisada oma lapse klassijuhatajal või kooli IT-tugiisikul
    2. klõpsa sisselogimislehel oleval nupul “Ava kasutajakonto” › “esita andmed ja taotle kontot”. Kui administraator on taotluse üle vaadanud ja heaks kiitnud, saad meiliaadressile info sisse logimise kohta.

Õpilasele

Kõikidel õpilastel on Stuudiumi konto sõltumata sellest, kas nad on juba ise Stuudiumisse sisse loginud või mitte. Sisse saab logida aadressil haademeeste.ope.ee

Kui õpilase profiilis on kirjas meiliaadress, saab sisse logida nii:

1. klõpsa sisselogimislehel lingil “unustasid salasõna?”
  2. sisesta oma nimi
  3. ava postkasti saabuv kiri, klõpsa kirjas oleval lingil ja järgi juhiseid

Kui õpilase profiilis meiliaadressi pole, saab selle lisada lapsevanem, klassijuhataja või kooli administraator.

Lisaks saavad kõik õpilased sisse logida ka ID-kaarti või Smart-ID-d kasutades.