* Eelmisel nädalal:

Kooliaasta lõpp kevadel tekitab ikka teatavat väsimust. On suur rõõm, kui sel ajal toimuvad sündmused, mis mõjuvad kui „vitamiinipomm“. Suur tänu meie õpilasesindusele, kes korraldab aprillis üritust „Playback“!  Reede õhtu seltsimajas oli imetore – suurepärane korraldus ja väga vahvad etteasted. Oli rõõm näha, kuidas õpilased olid näinud vaeva ja harjutanud! Iga etteaste tegi väga palju rõõmu! Üks õpetaja ütles lahkudes, et ta ei teadnudki oma naerulihaste treenimatusest, sest pärast playbacki andsid need endast mõnusalt märku.

Žürii roll on igal aastal olnud keeruline, aga sel korral olid nad tõsistes raskustes – kõik etteasted olid suurepärased. Nende poolt said tunnustuse kõik klassid, aga pärast pikka arutelu said žürii poolt rohkem esile tõstetud: nooremas vanusegrupis 6. klass ja vanemas 9. klass. Publiku preemia sai 10. klass. Seltsimaja töötajate lemmikuks oli 1. klass. Eripreemiad silmapaistvuse eest laval said: Tairo Erimäe, Kristiana Murulauk, Elina Liiva, Pauliine Antson, Getleen Kass, Evelin Kurm.

Aitäh õpilastele humoorikate ja tantsuliste esinemiste ning ka õpetajatele ja lastevanematele toetuse eest! Aitäh ka õpetajatele, kes igal aastal on valmis panema end õpilase rolli ja ka laval etteaste tegema!

Eelmisel nädalal oli meil mitmeid õppereise: 8. – 10. klass külastas Vanemuise teatrit ja ERM-i; 4.- 6.kl KIKi toel C.R.Jakobsoni talumuuseumit ja Särghaua õppekeskust; 1.- 3. klass teatrit Estonia. See on ikka äärmiselt tore ja tänuväärne, et meie õpetajad käivad õpilastega nii palju õppekäikudel ja teatris!

Kolmapäeval 3. aprillil külastasid meid Friedebert Tuglase nimelise Ahja Kooli õpetajad. Nende kokkuvõtet külastusele saab lugeda siit: https://ahjakool.ee/opihimuline-oppekaik-haademeestele/

* Sel nädalal:

9. aprill   Eesti keele elektrooniline katseeksam 9. klassile.

11.aprill kell 13 esitab Tahkuranna Lasteaed-Algkooli näitering Häädemeeste seltsimajas meie 1.-3. klassi õpilastele näidendi „Jussikese seitse sõpra“.

12. aprill  Kevadtrall valla noortele (spordikeskuses 7. – 12. klassi õpilastele)

12. aprill  Eesti keele olümpiaad 5. ja 6. klassile. Osalevad Grete Lepik, Anna Arnava, Janno Brunfeldt.

KIIDAME JA TÄNAME

2. aprillil toimus maakondliku kirjanduse- ja teatriteemalise mälumängu poolfinaal. Osalesid 6. klassi õpilased: Grete Lepik, Kärt Sillaots, Mirjam Marii Näär, Kristiana Murulauk, Grettelis Vesik ja Helis Mitt ning said edukalt finaali!

* Eelinfo:

15. – 19. aprill. Erasmus+ õppereis Hispaaniasse. Osalevad Viktor Koop, Aigi Treumuth, Karl-Eerik Valtmäe, Iiris Valtmäe, Hendrik Allikas, Jass Joann Tali, Karolin Saarts.

16. aprill  12.klassi lõpukell: 9.00 tund esimese õpetajaga, 9.45 aktus söögisaalis, 11.00 käejälgede tegemine 3.korrusel, 11.30 pidulik lõunasöök.

16. aprill  Maakondliku kirjanduse ja teatri teemalise mälumängu finaal. Osalevad 6. klassi õpilased: Grete Lepik, Kärt Sillaots, Mirjam Marii Näär, Kristiana Murulauk, Grettelis Vesik ja Helis Mitt.

17. – 19. aprill  Pärnumaa koolijuhtide õppereis Soome. Külastatakse koole Helsinkis, Turus, Paimios, Salos.

19. aprill  Jüriöö jooks

22. aprill  Eesti keele riigieksam 12. klassile.

22. – 28. aprill KOOLIVAHEAEG

25. – 27. aprill 9.klassi lõpureis Leetu.

30. aprill Viljandimaa ettevõtete (Pajumäe tālu ja Solarstone) külastus (7. – 9. klass)

2. mai  Inglise keele riigieksam 12. klassile.

2. mai  Riigikaitse väljasõit Tapale. Osaleb 10.klass.

9. mai kell 10-13.30 1.-2. kl KIKi õppekäik Pernova hariduskeskusesse

5. – 12. mai  Erasmus+ raames külalised Saksamaalt Schottenist Vogelsbergi koolist.

12. mai – 25. mai  Getter Juurikas ja Timmu Kiiver vahetusõpilastena Saksamaal Schottenis Vogelsbergi koolis.

14. mai kell 13.00 – 14.30 Tulevaste 1.klassi õpilaste tutvumine kooliga.

15. mai kell 12.15  Muusikakoolist Olavi Kõrre näppepillide eriala õpilaste kontsert 1. – 6. klassi õpilastele.

22.mai kell 13.00 – 14.30 Tulevaste 1.klassi õpilaste tutvumine kooliga.

23. mai  Matemaatika riigieksam 12. klassile.

23. mai  3. klass ja 7. klass KIKi õppekäigul Lilli Looduskeskuses

25. mai  Perepäev

27. mai  9.kl lõpukell

27. mai  Muusikakoolis erialaeksamid

28. mai kell 13.00 – 14.30 Tulevaste 1.klassi õpilaste tutvumine kooliga.

29. – 31. mai   Riigikaitse välilaager 10. klassile

30. mai  12. klassi koolieksam.

31. mai  9. klassi eesti keele lõpueksam.

1. juuni 13.00  Muusikakooli kevadkontsert Treimanis

3. juuni kell 8.00  7. klassi komplekseksam

3. juuni kell 8.00  11. klassi õpilasuurimuste/praktiliste tööde kaitsmine (10.klass vaatlemas)

4. juuni 8. klassi loovtööde kaitsmine (7.klass vaatlemas)

6. juuni Põhikooli lõpueksam matemaatikas

6. juuni Kas spordipäev või klassiekskursioonide päev?

7. juuni 13.00 Õppenõukogu

11. juuni  Lõpuaktus 1. – 8. klassile ja 10. – 11. klassile

12. juuni  Põhikooli lõpueksam – valikaine

13. juuni  Põhikooli lõpueksam – inglise keel suuline

18. juuni kell 13.00 Õppenõukogu

21. juuni Lõpuaktused: 9.klass kell 12 ja 12. klass kell 15.