* Eelmisel nädalal:

Eilsel pühapäeval sai meie spordikeskuses alguse tore sari: kiirusliku vastupidavuse tšempionaat. Sportlike pühapäevade sari toimub koostöös Saarde spordiklubi, Pärnumaa Spordiliidu, Häädemeeste valla ja noortekeskusega. Järjestikku kuuel pühapäeval on kõik teretulnud spordikeskusesse kell 13-16 kas võistlema või ka niisama spordist rõõmu tundma!

Toimus KüberPuuringu koolisisene eelvoor ning tulemused olid järgmised: I koha saavutas Erik Selge, II koha Mattias Grossthal ning III ja IV kohta jagasid Nemo Tuuling ja Aaron Juurikas. Kõik neli osalejat olid nii heade tulemustega, et osalevad ka KüberPuuringu lõppvoorus 5. detsembril.

Reedel kais 6. klass Pärnus. Külastati veekeskust.

* Sel nädalal:

13. november kell 13.30 – 16.00 valla noortevolikogu poolt korraldatav osaluskohvik külakeskuses Tahku Tare: „Tarbimishullusega silmitsi seistes – kuidas vähendada tarbimist? Kuidas vähendada jäätmeid, sh toidujäätmeid?“ Osalevad noortevolikogu liikmed: Grettelis Vesik, Katrin Kurm, Kristiana Murulauk, Marcus Maddison.

14. november   Kogu kool distantsõppel, toimub distants- ja iseseisva õppimise päev. Õpetajatele koolitus: AI koolis.

14. november 16.00 Hoolekogu koosolek.

15. november   Karjääripäev: 7., 8., 9. ja 12. klassile

16. november    8. – 12. klassi õpilased osalevad rahvusvahelisel inglise keele võistlusel “Best in English”. Üritus toimub internetis.

17. november   Vabariigi Presidendi poolt välja kuulutatud uudishimu päev.

Informaatikaviktoriinil Kobras osalevad Sander Song, Nemo Tuuling, Erik Selge, Aaron Juurikas ja Henri Pill. Õpetaja Astrid Rosenberg lepib poistega individuaalselt kokku, millal keegi saab informaatikaviktoriini teha. Viktoriin peab olema tehtud hiljemalt 17. novembriks.

*Eelinfo sündmuste osas:

24. november  Õpilasesinduse poolt korraldatav kooliÖÖ.

2. ja 3. detsember    Maakondlikud ja Häädemeeste valla lahtised meistrivõistlused kabes ja males. Toimuvad Häädemeeste Keskkoolis.

8. detsember   Mängudeõhtu Häädemeeste Seltsimajas 7. – 9. klassile. Õpilaste loovtöö.

8. detsember  1. – 3. klass teatris Ugala, vaatamas etendust „Prints ja kerjus“. Etendus algab kell 11.

13. detsember  6. klass vaatamas teatris Endla etendust „Kurjus“.

19. detsember  Jõulupidu 7. – 12. klassile

20. detsember  Jõulupidu 1. – 6. klassile

19. jaanuar   VõrguÖÖ