Suur tänu õpilasesindusele ja õpetaja Heli Lankile sõbranädala eest! Päevad täis vahvaid stiilseid riietusi ja sportlikke tegevusi õues tekitasid üle pika aja koolimajja mõnusat rõõmu ja elevust. Koolimaja fuajees saavad nüüd kõik imetleda suurepäraseid joonistusi lemmikloomadest. Aitäh noortele kunstnikele!

Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt koguti andmeid kooli töötajate kohta, et peatselt alustada  üldhariduskoolide töötajate vaktsineerimist viirushaiguse Covid-19 vastu.

Veebruar on meil koolis ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse kuu ning selle raames toimuvad Euroopa Parlamendi liikmete e-külalistunnid:

15. veebruar  kell 13:00 “Kui suveräänne on Eesti?” Marina Kaljurand. Osaleb 11. klass.

16. veebruar    Vastlapäeva tähistamine:

* 1. – 4. klass vastlapäeva teema tundides ning päeva lõpus põnevad sportlikud tegevused õues.

* 5. – 8. klass RMK Kabli keskuses osalemas loodusprogrammis, millele järgneb matk mere kaldal ning soe tee ja vastlakuklid Kabli pagaris.

* 9. – 12. klass reedel 19. veebruaril kell 18.30 – 20.30 ööretk Laiksaares.

19. veebruar    Vabariigi aastapäeva tähistamine: väiksed aktused söögisaalis:

1. – 5. klass kell 10.30 – 11. 00 ning 6. – 12. klass kell 11.30 – 12.00.

20. – 28. veebruar  Koolivaheaeg

01.03  kell 13:00 “Kas homne töö on sama mis täna?” e-külalistundi viib läbi Yana Toom. Osaleb 12. klass.

02.03 kell 13:00  “Mis see minu asi on, mis Euroopa digiturul toimub?” e-külalistundi viib läbi Andrus Ansip. Osaleb 9. klass.

11.03 kell 13:00 “Kuidas saada Euroopa Liidu liikmeks?” e-külalistundi viib läbi Sven Mikser. Osaleb 8. klass.

23. märts          Karjääripäev 9. klassile

KIIDAME JA TÄNAME!

30. jaanuaril toimus 6. – 9. kl bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor.  Kiidame kõiki osalenud õpilasi ja täname õpetajaid: Ele Linkmann ja Ülle Valgi! Eriti hästi õnnestus olümpiaad alljärgnevatel õpilastel:

6. kl õpilaste hulgas maakonnas: Helena Pärna 4. koht;

7.kl õpilaste hulgas maakonnas: Taavet Allikas 2. koht;

8.kl õpilaste hulgas maakonnas Ann-Mari Alfthan 3. koht.

9. veebruaril toimus piirkondlik geograafiaolümpiaad. Kiidame ja täname tublisid osalejaid: Taavet Allikas, Aleksander Vainula, Andreas Artma, Herman Sillat, Hannes Jaakson, Romek Hanson.