Mis toimub sel nädalal?

Rotary klubi tunnustab igal aastal tublisid noori õpetajaid ning antakse välja noore õpetaja stipendium. Kandidaadilt eeldatakse töötamist õpetajana (treenerina, õppejõuna, huvialajuhina) Pärnumaal, pedagoogilist staaži kuni viis aastat; oskust õpilasi innustada, õppetööks positiivset õhkkonda luua ning õpilaste arengut toetada; usaldusväärsust, adekvaatset enesehinnangut ja positiivset eluhoiakut.

Sel aastal osutus tunnustuse vääriliseks meie informaatikaõpetaja Astrid Rosenberg. Aunimetus kuulutati välja juba kevadel, aga koroona tõttu toimub tunnustusüritus alles täna, 20. detsembril. Suur tänu õpetaja Astridile ja palju õnne kogu koolipere poolt.

21. detsembril lisaks tavapärasele lõunasöögile, mis toimub kell 11.45, on kell 14.30 pidulik õhtuoode ja kell 15.30 algab jõulupidu 7. – 12. klassidele.
Vanemad õpilased teevad oma koolipäeva ette ära 21. detsembri õhtupoolikul ja nemad kolmapäeval kooli tulema ei pea.

22. detsember  kell 9.00 jõulupidu 1. – 3. klassidele.

22. detsember  kell 12.00 jõulupidu 4. – 6. klassidele.

Koolipäev algab tavapäraselt kell 8. Hommikupoolikul toimuvad vajadusel proovid ja õpilased veedavad aega koos oma klassijuhatajaga. Lõunasöök tavapärasel ajal kell 10.45.

NB! Kui mõni lapsevanem soovib tulla jõulukontserdile oma lapse esinemisele kaasa elama, siis palume teha eelnevalt kiirtest (soovi korral saab selle koolist) ja kanda maski.

Tavapäraselt saadame jõulude ajal headele sõpradele ja koostööpartneritele häid pühadesoove. Mõned soovid lähevad teele paberil ning tänusõnad ilusate kaartide eest õpetaja Katrin Laanele ja kunstiringi õpilastele. Elektroonilised jõulukaardid valmisid 4. klassi õpilaste poolt õpetaja Astrid Rosenbergi juhendamisel. Keeruline oli teha valikut, sest 4ndikel oli palju vahvaid ideid. Saadetava kaardi autoriks on 4. klassi õpilane Laura-Liis Varep.

Eelinfot järgnevateks nädalateks:

23. detsember – 10. jaanuar   Koolivaheaeg

6. ja 25. jaanuar  Töötajate koolituspäevad: „Vaimne tervis õpilastel ja õpetajatel Covid-19 kriisis“.

KIIDAME JA TÄNAME!

26. novembril toimus rahvusvaheline inglise keele olümpiaad 8.-12.klasside õpilastele. Häädemeeste Keskkoolist osalesid Alison Moora, Hannes Jaakson, Herman Sillat, Romek Hanson, Karl-Magnus Pruul, Henry Näär, Sander Sipelga, Liisi Lemmik. Kokku osales olümpiaadil 32 riigist 595 koolist 17223 õpilast. Eelmisel nädalal saabusid tulemused ja võime tunda rõõmu. Meie õpilased tegid kõik väga hea tulemuse, olles maailmas esimese 8000 õpilase hulgas. Parima koha saavutas Alison Moora: 113,5 punktiga 302. koht. Kiitus tublidele õpilastele ja inglise keele õpetajatele!

Viiruse levikust

Uudistest kuuleme, kuis uus laine tulemas. Sel nädalal testime koolis igal hommikul, et saaksime ikka oma jõulupeod turvaliselt peetud.

Soovime kõigile rahulikku koolivaheaega ning armast olemist perede keskel! Loomulikult ei saa ütlemata jätta, et saaksime uut aastat kenasti alustada, soovime koolivaheajaks võimalikult vähe mittevajalikke kontakte.

Parimate pühadesoovidega
Aule Kink