* Eelmisel nädalal:

Oleme koolina rõõmsad, et meil on hea koostöö Pärnus nii Rajaleidja Keskuse kui Töötukassaga. Eelmisel nädalal said kõik 9. klassi õpilased personaalset nõustamist, et arutada tulevikuperspektiive. Konsultandid ütlesid, et nad tulevad alati Häädemeestele väga hea meelega, kuna meil on nii toredad õpilased. Meie õpilased oskavad sõnastada oma unistusi, teavad, kuhu soovivad liikuda ning mida nad elus soovivad saavutada. Nii tore oli saada sellist tagasisidet. Kiitus ja tänu kogu kooliperele!

Neljapäeval 23. märtsil toimus II tunni ajal sööklas 7. -12. kl ühine üritus, kus iga klass esitles  teistele oma lemmikreklaame. Ettevõtmine oli seotud meediaõpetusega. Lisaks oli see hea võimalus teiste ees esineda ja kaasõpilaste esinemisest osa saada. Reklaamides kasutati nii sõnamängu kui riimimisoskust, olid seoses nii muusika kui kunstiga. Saime taas kogeda, kui andekad ja loovad on meie õpilased. Kiitus õpilastele ning tänu õpetajatele: Kaire Laine ja Silvi Murulauk.

* Algaval nädalal:

27. märts kell 16.00  Hoolekogu koosolek

31. märts  Õpilasesinduse poolt korraldatav PlayBack seltsimajas

* Eelinfo tulevaste sündmuste osas:

5. aprill 10.00 Päästeametil külas 2. klass

5. aprill kell 13 MUBA päev Muusikakooli õpilastele

6. aprill 10.00 Päästeametil külas 3. klass

6. aprill  6.-7. klass KIKi õppekäik Pernova Hariduskeskusesse

12. aprill 1. – 3. klass teatris Estonia vaatamas lasteooperit “Naksitrallid”.

13. aprill  6. – 7. klassi inglise keele olümpiaad.

14. aprill 13.00 Päästeameti koolitus gümnaasiumile.

19. aprill    Abiturientide lõpukell

17. – 21. aprill  Erasmus+ projekt “Kaasav haridus ökoloogiaõpetuse kaudu”. Külas Divina Pastora kool Hispaaniast Monovari linnast.

4. mai  1.-2. klass KIKi õppekäik Tipu Looduskooli

11. – 13. mai  Riigikaitse välilaager.

23. mai  3,4.,5. klass KIKi õppekäik Võrtsjärve õppekeskusesse

KIIDAME JA TÄNAME!

17. märtsil toimus maakondlik käsitöö ja kodunduse olümpiaad ning Häädemeeste Keskkooli esindas Anette-Marie Õis. Anette-Marie saavutas maakonnas 2. koha. Palju õnne! Täname õpetaja Liie Juhkamit!