Möödunud nädalal

23. veebruaril tähistati Konstantin Pätsi mälestussamba juures Eesti Vabariigi 103. aastapäeva ja anti üle Häädemeeste valla möödunud aasta olulisemad tunnustused. Häädemeeste Keskkooli esindasid pidulikul üritusel Ülle Iir, Astrid Rosenberg, Heli Lank, Aule Kink.

Noorkotkaste ja kodutütarde eestvedamisel toimus 24. veebruaril päikesetõusul, s.o kell 7.32 koolimaja ees pidulik lipuheiskamine.

• Algava nädala üritused

Terve märtsikuu on 5. – 12. klassi õpilased distantsõppel.

Ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse kuu raames jätkuvad Euroopa Parlamendi liikmete e-külalistunnid:

01.03  kell 13:00 “Kas homne töö on sama mis täna?” e-külalistundi viib läbi Yana Toom. Osaleb 12. klass.

02.03 kell 13:00  “Mis see minu asi on, mis Euroopa digiturul toimub?” e-külalistundi viib läbi Andrus Ansip. Osaleb 9. klass.

11.03 kell 13:00 “Kuidas saada Euroopa Liidu liikmeks?” e-külalistundi viib läbi Sven Mikser. Osaleb 8. klass.

12. märtsil lõpeb 2. trimester

15. märts  kell 15.00   Õppenõukogu