* Eelmisel nädalal:

Huvijuht Aigi Treumuthi eestvedamisel toimusid lõppenud nädalal põnevad WildEsti turniirid. Osavõtt oli aktiivne ning võitjad selgusid pingelises jõukatsumises.

1.-3. klassi õpilaste vanusegrupis oli 22 osalejat ning esikolmik oli:

1. koht Aliise Brunfeldt

2. koht Eleanor Juurikas

3. koht Peedu Siim

4.-7. klassi õpilaste grupis oli 16 osalejat ning esikolmik oli:

1. koht Kustav Klein

2. koht  Janno Brunfeldt

3. koht Kristiana Murulauk

8.-12. klassi õpilaste ja õpetajate hulgas oli 10 osalejat ning esikolmik oli:

1. koht Sander Song

2. koht Renata Talts

3. koht Astrid Rosenberg

Õnnitleme võitjaid ja täname Aigit põneva turniiri korraldamise eest! Loodame, et peagi saame taas end selles kaasahaaravas mängus proovile panna!

Reedel 9. veebruaril toimus seltsimajas väga meeleolukas pidu. Kiitus 11. klassi õpilasele Evelin Kurmile, kelle eestvedamisel tähistati draakoniaasta saabumist.

* Sel nädalal:

12. – 16. veebruar Õpilasesinduse poolt korraldatav sõbranädal:

12.veebruar Sõbrapäeva kohvik. STIIL: ruudud, triibud, täpid

13. veebruar, 5.-6.tund. kogu koolipere ühine vastlapäeva tähistamine. Kui ilm vähegi lubab, siis toimub see õues. STIIL: kaksikud

14.veebruar. Sõbra otsimine. Fotograaf. STIIL: viisakas

15.veebruar. Sõbrakaartide jagamine. STIIL: hipid

16.veebruar STIIL: pidžaama, kaisukaru

16. veebruar: vastlapäeva tähistamine: 6. – 12. klassi õpilased suusatamas Kütiorus.

NB! 12.-14.02 on avatud sõbrapäeva postkast. Kaartide jagamine klassidesse 15.02

13. veebruar   Maakondlik geograafia olümpiaad. Osalevad: Chris-Kennet Leetsaar, Ragnar Pesor, Jesper Muhu, Laura Laine, Marcus Maddison, Helena Pärna, Alison Moora, Andreas Artma, Rihard Tari, Jürgen Pinta, Renata Talts, Marian Mölder, Anette Marie Õis.

17. veebruar kell 10.00  Häädemeeste KK malevõistlused. 8. klassi õpilase Ragnar Pesori loovtöö.

KIIDAME JA TÄNAME!

8. veebruaril külastas 5. klass koos klassijuhatajaga Eakate Kodu ning 9. veebruaril lasteaeda, et esitada neile näidend. Kiitus ja tänu õpilastele ja õpetaja Tanja Raapile.

* Eelinfo:

21. veebruar kell 9 seltsimajas 6. – 12. kl õpilastele film „Vara küps“. Pärast filmi lõppu kohtumine režissöör Martti Helde ja operaator Mattias Veermetsaga.

23. veebruar  Vabariigi aastapäeva tähistamine

26.veebruar – 3. märts  Koolivaheaeg

27. ja 28. veebruar   Õpetajate koostööpäevad: uus kooli õppekava.

27. veebruar: õppekava üldosa

28. veebruar: Õpilaste õpioskuste parendamine. Päeva juhivad Merlin Linde ja Kati Aus.

12.02 – 29.03    TALISe uuring 7. – 9. klassi õpetajatele.

12.02 – 10.03 Riiklik rahulolu-uuring 4., 8., 11. klassi õpilastele ning õpetajatele ja lapsevanematele.

4. märts    Inglise keele kirjalik 9.kl elektrooniline katseeksam.

13. märts  9. klassi õpilaste individuaalsed karjäärinõustamised.

13. märts kell 14.40  Õppenõukogu: 2. trimestri kokkuvõte.

15. märts  9. klassi õpilaste initsiatiivil viib Jüri Ratas neile läbi ühiskonnaõpetuse tunni.

10. – 16. märts  Eripedagoog Gäthlyn Kukk koolitusel Tenerifel.

18. ja 19. märts  9. ja 12. klassi karjääripäev – kooli ja tööle kandideerimine ning sisseastumis- ja töövestluste simulatsioonid.

28. märts  Punase Risti esmaabi koolitus: 8.kl 10.00; 7.kl  11.00 – 12.45; 5. kl 13.00

4. aprill  1.- 3. klass teatris Estonia vaatamas muusikali „Pipi Pikksukk“

9. aprill  Eesti keele elektrooniline katseeksam 9. klassile.

15. – 19. aprill. Erasmus+ õppereis Hispaaniasse.

22. aprill  Eesti keele riigieksam 12. klassile.

2. mai  Inglise keele riigieksam 12. klassile.

7. mai  Matemaatika 9.kl elektrooniline katseeksam.

23. mai  Matemaatika riigieksam 12. klassile.

30. mai – 1. juuni  Riigikaitse välilaager

30. mai  12. klassi koolieksam.

31. mai  9. klassi eesti keele lõpueksam.