* Eelmisel nädalal:

8. detsembril toimus laiendatud juhtkonna koosolek. Teemad:

* e-sigarettide tarvitamine koolis.

* jõusaali kasutamine;

* riikliku õppekava muudatustega seoses tuleb vaadata üle ka kooli õppekava – plaan teha seda 2023.a;

* tegevused koolis seoses valla peoga meie spordikeskuses;

* õpilasesinduselt ettepanek hakata koguma igas klassis küünlaümbriseid.

*Sel nädalal:

12. detsembril toimub XXVI üleriigilise noorte etluskonkursi “Koidulauliku valgel” lõppvoor. Eelvoorud peetakse Eestimaa maakondades ja linnades ning eelvooru korraldajad valivad õpilased, kes pääsevad lõppvooru. Pärnumaalt valiti lõppvooru meie 9. klassi õpilane Annaliisa Suigusaar. Juhendaja õpetaja Kaire Laine.

Konkursil esitatakse lisaks Koidula loomepärandile ka teiste autorite loomingut ning tänavune Koidula kaasautor on Kersti Merilaas, kelle sünnist möödub 7. detsembril 2023 110 aastat. Kahte poetessi ühendab lühem või pikem seotus Pärnuga ja oluline panus eesti luulemaailma.

14. detsembril Muusikakooli jõulukontsert

*Eelinfo sündmuste osas:

20. detsember kell 16  jõulupidu 7. – 12. klassile

21. detsember kell 10  jõulupidu 1. – 6. klassile

5. – 6. jaanuar    Õpetajate koolituspäevad.
17. jaanuar kell 17  Lastevanemate koolitus: „Kuidas kuulata ja kuidas mitte kuulata last“. Lektor: Merike Angerjärv.

23. jaanuar  Koostööprojekt Audru kooliga: 7. klasside ühine õppepäev Audrus. Toimuvad ühised füüsika ja IT-tunnid.

Jaanuar   Eesti Taastuvenergia Koja juhatuse liige Mihkel Annus tuleb räägib meie õpilastele taastuvenergeetika olemusest ja sisust, kus Eesti selles vallas praegu on, kus võiks olla tulevikus jne.


KIIDAME JA TÄNAME!

7. detsembril toimus Eesti Rahva Muuseumis võistujoonistamine. Kiitus õpilastele, kes esindasid kunstikonkursil meie kooli: Alison Moora ja Kristlin Ringas (11. kl). Juhendaja õpetaja Marika Ristmäe.

8. detsembril osalesid 9. klassi õpilased Margaret Pajuväli ja Taavet Allikas Pärnus Kunstide Majas peetaval Pärnumaa muusikaviktoriinil. Kiitus! Juhendaja õpetaja Taavi Reimets.

9. detsembril toimus valla 5. sünnipäeva tähistamine ning tunnustati, tänati ja kiideti tublimaid.

Valla hariduspreemia sai Häädemeeste Keskkool 10 aasta jooksul aktiivse rahvusvahelise koostöö korraldamise eest! Kiitus kogu kooliperele! 2012. – 2014. aastal toimus Comeniuse projekt “Your Europe: democratic shaping and sharing”/“Sinu demokraatlik Euroopa” ning osales kaheksa kooli kaheksast erinevast riigist: Rumeeniast, Bulgaariast, Ungarist, Kreekast, Itaaliast, Lätist, Eestist, Saksamaalt. Lisaks sellele on toimunud viis Erasmus+ projekti ja üks Nordplus projekt ning meil on olnud kahel aastal vabatahtlikud teenistujad. Kokku on nende 10 aasta jooksul teinud meie õpilased-õpetajad koostööd koolidega 19 erinevast riigist.

Valla tänukirja pälvis õpetaja Rene Kurm, kes on nende 10 aasta jooksul olnud rahvusvahelise koostöö tubli eestvedaja. Kiitus ja tänu!

Häädemeeste valla heakorrakonkursil „Kaunis Kodu“ sai tunnustuse meie õpetaja Aira Rahu pere. Palju õnne!  

Laupäeval 10. detsembril toimus KüberNaaskli lõppvoor, kus osalesid Lisete Haljasoks ja Katrin Kurm.  Super! Juhendaja õpetaja Astrid Rosenberg.

NB! Rohkem infot ürituse kohta leiab siit: https://sites.google.com/view/kyberolympia/avaleht