* Eelmisel nädalal

Meil on suur rõõm teavitada, et meie kooli füüsikaõpetaja Kalmer Hütt on nomineeritud

füüsikaõpetajate haridusprogrammi “Lae end”! Eesti Energia tunnustab ja rõõmustab koos meiega, et Eestis on niivõrd inspireerivaid ja silmapaistvaid õpetajaid ning üks selline õpetaja töötab meie koolis. Saame olla oma õpetaja üle uhked ning loota, et ta osaleb selles programmis. Rohkem saab lugeda programmi kohta siit: https://laeend.ee/

13. juunil toimus kooliaastan lõpuaktus ning fotosid saab vaadata kooli näoraamatu lehel: https://www.facebook.com/HaademeesteKK

Terve kooliaasta infokirju lugedes mõtlesin, et taas üks tore aasta on lõppemas. Aktusel kooliaastat kokkuvõtvalt meenutades sai esile tõstetud mõned teemad. Kõne lisatud.

16. juunil toimus Kabli Seltsimajas Häädemeeste vallavanema ja volikogu esimehe vastuvõtt lõpetajatele. Vastuvõtule olid kutsutud: 12. klassist Henri Kaldas, Henry Näär, Heivi Lepik. 9. klassist Taavet Allikas, Timmu Kiiver, Margaret Pajuväli, Mia Parik, Hugo Sipelga, Annaliisa Suigusaar, Aleksander Vainula, Triin Viire, Anette-Marie Õis.

Lisaks sai valla poolt tunnustatud Häädemeeste Muusikakooli kiitusega lõpetanud Kiur Joosep Pihlak.

18. juunil avati noorte kunstinäitus “Kõlapilt”, mis toimub Noorte Laulu- ja Tantsupeo ajalisel perioodil 19. juuni – 3. juuli Tallinna linnaruumis ca 10 erineval alal. Näitusel on 100 kooli õpilaste tööd. Häädemeeste Keskkooli esindavad Getter Juurikas ja Anette-Marie Õis oma kunstitöödega.

* Eelinfo tulevaste sündmuste osas:

Algaval nädalal on lõpuaktused. 21. juunil kell 12 ulatame lõputunnistused põhikooli lõpetajatele ning kell 15.00 gümnaasiumi lõpetajatele.

ILUSAT SUVE JA TOREDAT PUHKUST KÕIGILE!