* Eelmisel nädalal

29. septembril toimusid Jõulumäel maakondlikud krossijooksu meistrivõistlused. KIIDAME osalejaid: Martin Siim, Jan-Oskar Tali, Johannes Allikas, Eduard Siim, Mattias Groosthal, Kim Jakobson ning täname õpetaja Lauri Lepikut!

Sündmusel „Maal elamise päev“ jäid vihmase ilma tõttu ära tõuksitreening ja seinamaalingu töötuba. Need said toimuma sel nädalal. Deeno Lippand viis läbi tõuksitreeningu neljapäeval 28. septembril ning seinamaalingu töötuba reedel 29. septembril kunstitundide ja kunstiringi ajal. Tõuksitreeningu pildid lisatud ning seinamaalingut on kõik teretulnud kaema kooli juurde!

* Sel nädalal:

4. oktoober  Ettevõtlusnädala raames osalevad gümnaasiumiõpilased (10.-12.klass) Pärnumaa Noorte Inspiratsioonipäeval Pärnu Kontserdimajas.

6. oktoober  Õpetajate päeva tähistamine koolis

18.00 Õpetajate päeva tähistamine vallas.

*Eelinfo sündmuste osas:

8. klass osaleb terve oktoobrikuu jooksul väljakutses “Sügissammud 2023”, mille eesmärgiks on kutsuda noori rohkem liikuma ja looduses aega veetma. Kutsume ka teisi 5.-12. klassi õpilasi selles väljakutses osalema. Rohkem infot siit https://terviserajad.ee/sugissammud2023

09.-13. oktoobril on võimalik 7.-12. klassi IT-huvilistel õpilastel samuti osaleda KüberPuuring koolisisesel võistlusel – palun soovist õp Astridile teada anda.
KüberPuuring koolisisesel võistlusel soovime märgata meie IT-teadlikke noori, kes saavad rühmana pääsu KüberPuuring finaalvõistlusele.

11.10 osaleb 4. klass KüberPähkli uuringus.
11.10 osaleb 12. klass KüberPuuring koolisisesel võistlusel

13.10 osaleb 8. klass KüberPuuring koolisisesel võistlusel
13.10 osaleb 5. klass KüberPähkli uuringus.

Kübervõistluste fookuses on erinevad digitaalse ohutuse ja küberkaitse alased teadmised: privaatsus ja turvalisus, tehniline taip, käitumine internetis, probleemilahendusoskus.

20. oktoober  Kooli sünnipäev

5. – 11. november  Erasmuse projekt: õpilased Saksamaal, külas Schotteni koolil: Maria Auväärt, Marcus Maddison, Jesper Muhu, Laura Jantson, Alison Moora. Saatjateks õpetajad Ave Varik ja Mai Nitschke.

9. novembril Alexela Kontserdimajas Noortekonverents “Kuidas oma elu juhtida?”. Osalevad Õpilasesinduse esindajad.

Huviharidus:

RAAMATUKLUBI, juhendaja Ave Varik. Esmaspäeviti 13.00 raamatukogus. Alustab 2. oktoobril.

VÕRKPALL tüdrukutele, juhendaja Lauri Lepik. Esmaspäeviti 13.45 ja teisipäeviti 14.45.

ROBOOTIKA, juhendaja Astrid Rosenberg.  Esmaspäeviti 13.00 – 14.40 ja teisipäeviti 14.00 – 15.30

TEHNOLOOGIA, juhendaja Triin Türk. Teisipäeviti kell 12.00 – 14.40.

JÕUSAAL, treener Ain Kimber. Kolmapäeviti kell 14.00 – 16.00.

KERAAMIKA, juhendaja Margit Eichen. Kolmapäeviti ja neljapäeviti alates kell 13.00

JALGPALL, treener Henry Piiskop. Kolmapäeviti kell 14.30, reedeti 14.00.

KUNSTI- ja KÄSITÖÖRING noorematele õpilastele, juhendaja Age Ein. Neljapäeviti kell 13.00 – 14.35.

LAUATENNIS, juhendaja Saima Kangur. Spordikeskuses neljapäeviti kell 13.55 ja reedeti kell 13.00

PILLIRING, juhendaja Taavi Reimets. Reedeti alates kell 14.00.

KAASAEGNE TANTS, juhendaja Laura Pampa, reedeti seltsimajas kell 12 – 13.15 (1. – 4.kl), kell 13.20– 14.35 (5.-9.kl)

KUNSTIRING vanematele õpilastele, juhendaja Marika Ristmäe. Reedeti algusega kell 14.00.