Algab nädal, kus tähistame Eesti Vabariigi 105. sünnipäeva. Neljapäeval 23. veebruaril ootame kõiki kooli pidulikes riietes. Toimuvad pidulikud aktused. Juba mitmendat aastat heiskame koos kodutütarde ja noorkotkastega koolihoovis 24. veebruaril päikesetõusul pidulikult riigilipu. Kõik on oodatud osalema.

Riigi sünnipäevanädalal on paslik hetk meenutada toredat aega, kui valmis meie koolihoone. Eelmise aasta lõpus avasid Rahvusarhiiv ja Eesti Filmi Instituut veebiplatvormi Arkaader.ee, mis toob vaataja jaoks ühte kohta kokku eesti filmipärandi – nii mängu-, dokumentaal ja animafilmid kui ka kinokroonikad. Kui klikata Häädemeeste peale, on võimalik vaadata 1965. a dokumentaalfilmi koolimaja valmimisest. https://arkaader.ee/landing/br/rHczO7kKnl/TUhzKAkY0K?fbclid=IwAR0GOcXfzNrJJDkf5_4D_4sgY6ATVnDdhaQpOZpvZ1ZdFtKed-vAn-WV2V4

* Eelmisel nädalal:

Jätkus õpilasesinduse poolt korraldatud sõbranädal. Esmaspäeval 13. veebruaril korraldasid Heivi Lepik, Kaidi Siim ja Anette-Marie Õis meie noorematele õpilastele vahetunnis toredaid mänge. 14. veebruaril kutsuti kõiki kooli riietatuna võimalikult punasesse. Oli väga tore ja rõõmus punane päev. Sel päeval avati ka sõprade postkast, kus oli suur hulk sõbrakirju. Suur tänu õpilasesinduse liikmetele ja huvijuht Helile, et tegite ühe nädala koolielus rõõmsamaks ja värvilisemaks!

* Algaval nädalal:

21. veebruar   4. ja 5. klass teatris Ugala vaatamas etendust “Laste hotell”.

21. veebruar 13.00  Ühiskonnaõpetuse tund gümnaasiumile: Riigikogu valimised – valimisdebatt. Osalevad ka Riigikogusse kandideerivad poliitikud.

23. veebruar   Vabariigi aastapäeva aktused: 9.00 7. – 12. klass ning 11.00 1. – 6. klass.

23. veebruar   Vastlapäeva tähistamine: 9. – 12. kl õpilased Kütiorus.

23. veebruar kell 11  Pidulik kontsert-aktus Tahkurannas K. Pätsi ausamba juures. Osalevad gümnasistid ja õpetaja Kaire Laine.

24. veebruar kell 7.32   Pidulik lipuheiskamine koolihoovis.

* Eelinfo tulevaste sündmuste osas:

27. veebruar – 5. märts   Koolivaheaeg

27. – 28. veebruar    Töötervishoiuarst töötajatele

28. veebruar  Esmaabikoolitus töötajatele

7. märts    8.-9. klassi inglise keele olümpiaad

14. märts  Emakeelepäeva tähistamine: külas ajakirja Täheke peatoimetaja Ilona Martson

17. märts  Emakeelepäeva tähistamine: külas keeleteadlane Karl Pajusalu.

17. märts  Käsitöö ja kodunduse olümpiaad. Osaleb Anette-Marie Õis.

24. märts  Gümnaasiumiõpilased Tallinnas: külastatakse Euroopa Elamuskeskust ja Vabamut.

12. aprill 1. – 3. klass teatris Estonia vaatamas lasteooperit “Naksitrallid”.

13. aprill  6. – 7. klassi inglise keele olümpiaad.

17. – 21. aprill  Erasmus+ projekt “Kaasav haridus ökoloogiaõpetuse kaudu”. Külas Divina Pastora kool Hispaaniast Monovari linnast.

11. – 13. mai  Riigikaitse välilaager.

KIIDAME JA TÄNAME!

14.veebruril toimus maakondlik geograafia olümpiaad. Kiidame osalenud õpilasi: Henry Näär, Henri Kaldas, Karolina Saar, Alison Moora, Anette-Marie Õis, Aleksander Vainula, Marcus Maddison, Helena Pärna, Ragnar Pesor, Jesper Muhu ja täname õpetaja Ülle Valgit!

17. veebruaril toimus maakondlik bioloogia olümpiaad. Kiidame osalenud õpilasi: Taavet Allikas, Mia Parik, Getter Juurikas, Laura Laine, Ragnar Pesor, Kiur Joosep Pihlak., Renate Kurm, Jass-Joann Tali ja täname õpetaja Ülle Valgit!

18. veebruaril toimus maakondlik kunstiolümpiaad. Kiidame osalenud õpilasi: Getter Juurikas,  Anette-Marie Õis, Rute-Marie Maddison ja täname õpetaja Marika Ristmäed!

Täname PUUST Disaini juhti Herko Leesmenti, kes kinkis kooli tehnoloogiaklassile hulga põnevat materjali, millest meie õpilased saavad meisterdada toredaid asju!

Täname Pille Pikkurit, kes kinkis kooli raamatukogule hulga toredaid raamatuid!

Ilusat sünnipäevanädalt ja toredat pidupäeva kõigile!

Aule Kink