21. detsembril 2023

Toimusid toredad jõulupeod nii 1.-6. klassile ja 7.-12.klassile.

Aitäh õpilastele ning loomulikult õpetajatele, kes aitasid õpilastel etteasteteks valmistuda!

Fotosid pidudest on võimalik vaadata kooli FB lehel:

Meie kooliperele on saabunud palju häid pühadesoove. Neid saab vaadata siit:

Täname õpilasesindust, kes korraldas detsembris esmaspäeviti advendikohvikut. Koguti raha vanemate õpilaste kooliÖÖks. Kuna aga kohvikusse panustasid palju ka nooremad õpilased, siis ÕE kaalub, millist sündmust korraldada noorematele õpilastele. Huvijuht Aigile saab teha ettepanekuid.

* Sel nädalal:

21. detsember – 7. jaanuar  Koolivaheaeg.

* Eelinfo uueks aastaks:

4. jaanuar  KiVa talvekool. Osalevad KiVa tiimi liikmed Ave Varik ja Eeva Noni.

4. – 5. jaanuar  Õpetajate koostööpäevad: uus, 2024.a 1. septembrist kehtima hakkav kooli õppekava.

9. jaanuar   5. ja 6. klass Tartus, vaatamas Vanemuise teatris etendust „Vennad Lõvisüdamed“.

15. jaanuar kell 17.00  Lastevanemate koosolek/koolitus teemadel: kiusamine ning kooli ja kodu koostöö.

15. – 19. jaanuar Reaalainete nädal: 16. jaanuar  Reaalainete ehk Sõrmuse päev, 19. jaanuar  VõrguÖÖ

26. jaanuar    9. klass Ugalas vaatamas muusikali “ONCE”.

12.-16.veebruar   Inglise keele/ saksa keele / muusika õpetaja (Austraalia/Austria) praktikant koolis.

26. – 27. veebruar  Õpetajate koostööpäevad: uus kooli õppekava.

12.02 – 29.03    TALISe uuring 7. – 9. klassi õpetajatele.

15. – 19. aprill. Erasmus+ õppereis Hispaaniasse.