* Eelmisel nädalal:

Teisipäeval 14. novembril toimus hoolekogu koosolek.

Neljapäeval 23. novembril toimus konkursi „Koidulauliku valgel“ koolivoor. Kiitus osalenud 6. kl õpilastele: Kristiana Murulauk, Mirjam Marii Näär, Grete Lepik ja juhendaja Minoret Miisnale. Hindamiskomisjon, kuhu kuulusid meie emakeeleõpetajad Minoret Miisna, Silvi Murulauk ja Kaire Laine otsustasid, et kõik osalejad esindavad Häädemeeste Keskkooli maakondlikus voorus.

Suur tänu õpilasesindusele ja huvijuht Aigi Treumuthile, kes korraldasid kadrilaupäeval kadritralli 1. – 6. klassi õpilastele! Kiitus kõigile õpilastele, kes olid koolis kadrikostüümides! Õpilasesindus valis oma lemmikud ning homme jagab ÕE infominutitel väikseid preemiaid.

Meie gümnasistidel on tantsukursus Laura Pampa juhendamisel. Ühe tegevusena viivad nad läbi tantsuvahetunde. Reedel toimus esimene. Esimese tunni juhendajateks olid Klen Liiva ja Robin Avamere. Järgmisel reedel taas kõik 2. vahetunnil, st kell 9.45 spordikeskusesse tantsima!

Reedel 24. novembril toimus maakondlik õpioskuste olümpiaad. Osalesid 5. klassi õpilased: Anna Arnava, Janno Brunfeldt, Johanna Kallas, Sandra Kalmet, Uku Siigla. Kiitus õpilastele ja täname juhendaja Ave Varikut.

NB! Väike meeldetuletus, et pühapäeviti toimub meie spordikeskuses tore sari: kiirusliku vastupidavuse tšempionaat. Sportlike pühapäevade sari toimub koostöös Saarde spordiklubi, Pärnumaa Spordiliidu, Häädemeeste valla ja noortekeskusega. Järjestikku kuuel pühapäeval on kõik teretulnud spordikeskusesse kell 13-16 kas võistlema või ka niisama spordist rõõmu tundma!

* Sel nädalal:

Esmaspäeval 27. novembril toimub õpilasesinduse advendikohvik. Õpilasesinduse liikmed küpsetasid ja hakkavad müüma piparkooke. Kogutakse raha KooliÖÖ jaoks, mis arvatavasti toimub jaanuaris.

29. november  kell 14.45  Õppenõukogu. Võtame kokku selle õppeaasta I trimestri.

Reedel 1. detsembril kl 12.00 Pärnus Koidula Muuseumis etluskonkursi “Koidulauliku valgel” maakondlik voor. Meie kooli esindavad 6. kl õpilased Grete Lepik, Kristiana Murulauk ja Mirjam Marii Näär.

2. ja 3. detsember    Maakondlikud ja Häädemeeste valla lahtised meistrivõistlused kabes ja males. Toimuvad Häädemeeste Keskkoolis.

*Eelinfo sündmuste osas:

7. detsember   4. klass Pärnus: külastatakse raamatukogu ja Punast Torni.

8. detsember   Mängudeõhtu Häädemeeste Seltsimajas 7. – 9. klassile. Õpilaste loovtöö.

8. detsember  1. – 3. klass teatris Ugala, vaatamas etendust „Prints ja kerjus“. Etendus algab kell 11.

11.-12. detsember  Pärnumaa Ettevõtlike Koolide õppereis Lääne Virumaale. Osalevad Heli Lank ja Ülle Iir.

13. detsember  6. klass vaatamas teatris Endla etendust „Kurjus“.

19. detsember  Jõulupidu 7. – 12. klassile

20. detsember  Jõulupidu 1. – 6. klassile

9. jaanuar   5. ja 6. klass Tartus, vaatamas Vanemuise teatris etendust „Vennad Lõvisüdamed“.

19. jaanuar   VõrguÖÖ

KIIDAME JA TÄNAME

Novembrikuus toimus meie kooli õpiastele lauatennise turniir. Kiidame kõiki osavõtjaid! Tulemused:

9. – 12. klassi õpilaste hulgas: 1. koht Klen Liiva, 2. koht Robin Mitt, 3. koht Andreas Artma.

5. – 8. klassi õpilaste hulgas: 1. koht Kenert Grahv, 2. koht Rihard Oja, 3. koht Kim Jakobson.

Palju õnne! Täname Saima Kangurit ja Aleksander-Tõnis Joaranda turniiri korraldamise eest!

TÄNAME Janno ja Aliise ema Jane Paimret, tänu kellele trükikojast koolile kingituseks hulk koolis head kasutust leidvat paberit!