Endiselt on käimas fotovõistlus ning tähtaeg on 1. november, s.o homme. Loe sügisluuletusi, fofografeeri sobiv illustratsioon luuletusele ning laadi TERAsse!

NB! 1. – 3. klassi õpilased võivad saata ilusa sügisfoto ka ilma luuletuseta.

Parimatele auhinnad!

Eelmisel nädalal:

24.-25. oktoobril õpetajate koolitus “Autistlik ja ATH laps koolis.”

23. – 29. oktoobril Erasmus+ projekti raames õpetajad (Liie Juhkam, Gäthlyn Kukk, Viktor Koop) Soomes. Neist oli juttu ka sealses kohalikus ajalehes. Lisatud.

*Sel nädalal:

1. november   Fotovõitluse tähtaeg.

Kuulutasime välja ka lauatennise võistluse ning alustame turniiriga 1. novembril.

2. november  Tartu Ülikooli Pärnu Kolledži õppejõud Valter Parve loeng vaimse tervise teemal: 10.00 loeng 8. ja 9. klassile, kell 11.00 loeng 6.-7. klassi õpilastele.

4. november   Kooliöö 6. – 12. kl õpilastele, korraldajaks õpilasesindus. Teema: müstilised olendid.

*Eelinfo sündmuste osas:
7. november – 11. november Erasmus+ projekti raames õpetajad (Rene Kurm, Ülle Iir, Marika Ristmäe) töövarjuks Ungaris.

8. november kell 16.00 Lastevanemate koolitus: “Mis ohud varitsevad last ja kuidas last nende eest kaitsta?” Lektorid Andris Avamere ja Astrid Rosenberg.

9. november  Eesti Taastuvenergia Koja juhatuse liige Mihkel Annus tuleb räägib meie õpilastele taastuvenergeetika olemusest ja sisust, kus Eesti selles vallas praegu on, kus võiks olla tulevikus jne:

kell 9.00 – 9.45 gümnaasium

kell 10.00 – 10.45 8.-9. klass

18. november 7., 8., 9.klass Pärnu kontserdimajas etendust “U-tube” vaatamas.

29. november  Karjäärinõustamispäev 12. klassile

30. november  Karjääriteemalised loengud 7.-9. klassile

30. november  Rahvusvaheline võistlus BEST IN ENGLISH 8. ja 9. kl õpilastele.

17. jaanuar kell 16.00 Lastevanemate koolitus: „Kuidas kuulata ja kuidas mitte kuulata last“. Lektor: Merike Angerjärv.

KIIDAME JA TÄNAME!

Väike meenutus veel projekti INTEGRA raames toimunud õppereisist Lätti. Sealses televisioonis oli saatelõik ning selles võib näha ka meie õpilasi: https://www.facebook.com/watch/?v=682766466319832