* Eelmisel nädalal:

9. septembril toimus hoolekogu koosolek. Protokoll lisatud.

* Sel nädalal:

20. septembril saab taas teoks seitsmes Maailmakoristuspäev, mille puhul kutsutakse kõiki koole osalema maailmakoristusel ajavahemikus 09.-22. septembrini ning koolidele auhinnad. Meie kooli õpilased osalevad.

21. september  Maal elamise päev. Toimuvad erinevad tegevused Jõulumäel ning meie õpilasesindus teeb kohvikut.

* Eelinfo:

25. september  Tartu ülikooli keemia õpikoda meie gümnasistidele.

26. september   Euroopa keelte päeva tähistamine. Külas Tartu Ülikooli eesti keele ajaloo ja murrete professor Karl Pajusalu ning viib 6. – 7. klassile (kell 9.00) ja 10.- 12. klassile (kell 9.50) tunni „Häädemeeste murrak Euroopa keelena“

1. oktoobril osalevad 4. klassi õpilased KüberPähkli olümpiaadil

4. oktoobril osalevad 5. ja 9. klassi õpilased KüberPähkli olümpiaadil

4. oktoober   Õpetajate päeva tähistamine koolis ja vallas

7. oktoober Pärnumaa noorte inspiratsioonipäev

17. oktoobril Alexela Kontserdimajas 21. korda Lahe Koolipäev ning teemaks on “Tee hirmudest oma tugevus”. Osalevad õpilasesinduse liikmed.

17. oktoober kell 9.45  KIKi projekti raames 7. klass Pernova Loodusmajas

18. oktoober  Koolimaja 60. sünnipäeva ja kooli 170. sünnipäeva tähistamine

19. oktoober  Vilistlaste kokkutulek

25. oktoober   Häädemeeste noortekeskuse sünnipäev

21. – 27. oktoober   Koolivaheaeg

31. oktoober kell 9.45  KIKi projekti raames 8. klass Pernova Loodusmajas

1. november kell 9.45  KIKi projekti raames 9. klass Pernova Loodusmajas

18. november kell 9.00 – 10.30 Rahvakunsti Liidu projekti “Meister kooli” raames külastab 7. ja 8. kl käsitöötundi rahvarõivameister Anu Randmaa.

22. november   Trummipäev noortekeskuses

KIIDAME JA TÄNAME

Kõlleste Kommimeistrid OÜ poolt korraldatud joonistusvõistlusel „Mina olengi Marakratt“ saavutas

I koha 8.kl õpilane Katry-Mary Burk. 8. kl õpilane Hendrik Allikas sai osalemise eest tänukirja.

Kiidame õpilasi ja täname juhendajat, õpetaja Marika Ristmäed!

KüberOlümpia

Oleme kooliga juba 4. õppeaastat järjest osalenud KüberOlümpial ning osaleme ka sel aastal. KüberOlümpia on koondnimi Kaitseministeeriumi poolt ellu kutsutud ja Tallinna Tehnikaülikooli (TelTech) Küberkriminalistika ja -julgeoleku keskuse läbiviidavale olümpiaadi programmile.

KüberPähkli olümpiaadil osalevad:

1. oktoobril 4. klassi õpilased

4. oktoobril 5. klassi õpilased ja 9. klassi õpilased

KüberPuuringus osalevad 7.-12. klassidest huvilised 1.-8. novembril

KüberNööpnõel kevadel 1.-6. klassi õpilastele

Lisaks osaleme informaatikaviktoriinil Kobras ning see toimub 8. novembril 5. klassi õpilastele.

INFO HUVIRINGIDE KOHTA:

JÕUSAAL, treener Ain Kimber. Kolmapäeviti kell 14.00 – 16.00.  Ring alustas 4. septembril.

ROBOOTIKA   Juhendaja Astrid Rosenberg.  Esmaspäeviti, teisipäeviti algusega kell 13.00.

TANTS, juhendaja Laura Pampa, reedeti seltsimajas kell 12 – 13.00 (1. – 3.kl), kell 13.00– 14.00 (4.-6.kl). kell 14.00– 15.00 (7.-9.kl).

KERAAMIKA, juhendaja Margit Eichen. Õpilase osalustasu 2 eurot (materjali raha). Ring toimub Huvikeskuse majas, muusikakooli hoovis. Kolmapäeviti ja neljapäeviti alates kell 13.00.

KUNSTIRING vanematele õpilastele, juhendaja Marika Ristmäe. Neljapäeviti algusega kell 14.00. Klassiruum 14.

KUNSTIRING noorematele õpilastele, juhendaja Age Ein. Kolmapäeviti algusega kell 13.00. Klassiruum 11.

LAUATENNIS, juhendaja Saima Kangur. Teisipäeviti kell 13.00 ja reedeti kell 13.00.

MALE, juhendaja Aule Kink. Teisipäeviti kell 14.00. Ring alustab 17. septembril. Ring toimub klassiruumis 17.

PILLIRING, juhendaja Taavi Reimets. Kolmapäeviti kell 13.00

UJUMINE, Pärnus, laupäeviti, Ring alustab II poolaastal.

VÕRKPALL, juhendaja Lauri Lepik.  Esmaspäeviti ja teisipäeviti kell 14.45 – 16.15  7.-9.kl noormeestele.

JALGPALL (1. – 6. kl), Ring toimub koostöös jalgpalliklubiga Poseidon ja neilt ka info tasu osas, treener Henri Piiskop. Teisipäeviti ja neljapäeviti kell 16.00.