Mis toimus eelmisel nädalal?

26. aprillil tutvusid koolimajaga järgmisel õppeaastal 1. klassi tulevad õpilased. Õpetaja Minoret Miisna korraldas tulevastele õpilastele toreda õppepäeva.

28. aprillil toimus Kabli seltsimajas Häädemeeste valla haridusvaldkonna arengukava arutelu. Valla haridus- ja sotsiaalkomisjoni liikmed ning haridusasutuste, sh Häädemeeste Keskkooli esindajad arutasid, milline võiks olla valla hariduselu tulevik. Oli pikk ja kõikide osalejate meelest väga huvipakkuv päev.

30. aprillil toimus vabariiklik õpioskuste talgupäev Väike-Maarjas, kus osalesid õpetaja Ave Variku juhendamisel meie 6. klassi õpilased Laura Jantson, Iris Valtmäe, Emma Kalnin, Ragnar Pesor, Artur Laagus. See osalemine sai võimalikuks seetõttu, et sügisel toimunud maakondlikul õpioskuste olümpiaadil saavutasid nad Pärnumaal parima tulemuse. Vabariikliku talgupäeva lõpus teavitati, et rändkarika sai Gustav Adolfi Gümnaasiumi võistkond ning teisi ei järjestatud. Meie õpilased said kogeda huvitavat päeva ja tegelikult on see ju palju olulisem, kui saavutatud koht.

Mis toimub sel nädalal?

3. mai               Õpetajate õppereis Ahjale

3. mai               Muusikakooli vastuvõtupäev kell 12 – 14.30

3. mai kell 15.00 Häädemeeste seltsimajas võimalik vaadata filmi „Apteeker Melchior“ (pilet 4 eurot).

4. mai kell 14.30 Klassijuhatajate KiVa infotund

4. mai kell 16    Lastevanemate üldkoosolek.

5. mai kell 12    Häädemeeste seltsimajas Eesti ja Läti piiriäärsete valdade koolide kirjandivõistluse  kokkuvõtete tegemine.

5. – 7. mai         Riigikaitselaager

6. mai                Maakondlik emakeeleolümpiaad 5.-6. kl õpilastele

6. mai kell 13.00 – 16.00 õpetajatele jt kooli töötajatele praktiline küberturvalisuse koolitus. Koolitama tuleb CTF Pärnu juhatuse liige, IT-kutseõpetaja Kristjan Leotoots.

Eelinfot järgnevateks nädalateks:

10. mai  9.-12. kl  Endlas vaatamas teatrietendust “Kauka jumal”

11. mai kell 11.00 – 12.45 külas Läti suursaadik Eestis Raimonds Jansons koos abikaasa Ieva Spolite- Jansonsiga. Kohtumine 9. – 11. kl õpilastega.

17. mai kell 13.00 – 15.00 Koolimajas järgmisel õppeaastal 1. klassi tulevad õpilased.

17. mai              6.- 7. klass KIKi õppekäigul Soomaa Rahvuspargis.

18. mai kell 10   4.-5. klasside ingliskeelsete ristsõnade lahendamise võistlus Liveworksheet keskkonnas.

18. mai kell 11   6. ja 8. klass Ugala teatris etendus „Piruka magus põhi“.

19. mai kell 9   Teater maale! programmi raames seltsimajas teatrietendus „Pikk tige vanaeit“

20. mai              Matemaatika riigieksam

20. mai kell 18 Kooliöö 5. – 12. klassile

21. mai              Perepäev:

kell 9.00 – 10.30 orienteerumishommik kogu kooliperele

kell 10.30 – 12.00 töötoad

kell 12.00 – 12.45 kontsert

24. mai            Muusikakooli eriala üleminekueksamid

26. mai            9. kl lõpukell

27.mai             12. kl koolieksam

28. mai kell 13    Muusikakooli kevadkontsert seltsimajas

30. mai             9. klassi lõpueksam: eesti keel

31.  mai           10. kl  üleminekueksam

1. juuni            8. kl loovtööde kaitsmine

2. juuni            11. kl uurimistööde  kaitsmine

3. juuni             7. kl komplekseksam

3. juuni              Pärnumaa tublimate õpilaste tunnustusüritus.

4. juuni               Põhja-Liivimaa festival

8. juuni kell 14    Muusikakooli lõpuaktus

10. juuni kell 12  Lõpuaktus 1. – 8. klasside ja 10. – 11. klasside õpilastele.

15. juuni kell 14   Häädemeeste valla tublimate õpilaste tunnustusüritus.

21. juuni           9. klassi lõpuaktus kell 12 ning 12. klassi lõpuaktus kell 15.

KIIDAME JA TÄNAME!

Kiidame 20. aprillil toimunud maakondlikust inglise keele olümpiaadist osavõtjad. Vabandame! Eelmises infokirjas oli väike eksitus. Olümpiaadil osalesid: Jürgen Pinta, Ann-Mari Alfthan, Rute-Marie Maddison.