* Eelmisel nädalal:

Reedel, 4. oktoobril tähistasime üheskoos õpetajate päeva. Suur tänu abiturientidele, kes asendasid reedel õpetajaid! Eks see on ka huvitav kogemus proovida õpetaja ametit. Päeva lõpus oli kuulda erinevaid emotsioone, nii rõõmu põnevast kogemusest kui väsimust ning ka lugusid erinevatest väljakutsetest.

Õpetajad veetsid aega muusikakooli majas koos jutuvestja Piret Pääriga. Kuulasime imelisi lugusid ja jagasime kolleegidega oma lugusid. Õhtul oli Lepanina hotellis volikogu esimehe ja vallavanema vastuvõtt kõikidele valla õpetajatele.

Aitäh kõigile, kes tegid õpetajate päeva õpetajate jaoks helgeks ja soojaks!

* Sel nädalal:

7. oktoobril kell 8:00 Tugiteenuste meeskonna koosolek (3. kooliaste)

7. oktoobril kell 9:50 Tugiteenuste meeskonna koosolek (2. kooliaste)

7. oktoober  Pärnumaa noorte inspiratsioonipäev, osalevad ÕE liikmed ja 10. – 11. kl õpilased.

8. – 9. oktoober Astrid Rosenberg küberkaitse koolitusel Pärnus.

* Eelinfo:

13. oktoober – 10. november  10. klassis vahetusõpilane Saksamaalt: Stella Göring

14. oktoober Muusikakoolis Muusikaakadeemiast külalised: Urmas Vulp, Marje Lohuaru. Kell 11 tunnid viiuli- ja klaveriõpilastele, kell 13.45 kontsert kõikidele muusikakooli õpilastele.

17. oktoobril Alexela Kontserdimajas 21. korda Lahe Koolipäev ning teemaks on “Tee hirmudest oma tugevus”. Osalevad õpilasesinduse liikmed.

17. oktoober kell 9.45  KIKi projekti raames 7. klass Pernova Loodusmajas

18. oktoober  Koolimaja 60. sünnipäeva ja kooli 170. sünnipäeva tähistamine

19. oktoober  Vilistlaste kokkutulek

22. oktoober   Õpetajad osalevad Pärnumaa hariduskonverentsil “Mitmepalgeline keel”

25. oktoober   Häädemeeste noortekeskuse sünnipäev

21. – 27. oktoober   Koolivaheaeg

31. oktoober kell 9.45  KIKi projekti raames 8. klass Pernova Loodusmajas

31. oktoober kell 9.00 – 10.35 Liiklusohutuse alane koolitus 8. ja 9. klassile.

1. november kell 9.45  KIKi projekti raames 9. klass Pernova Loodusmajas

10. – 17. november  Erasmus+ raames 5 õpilast ja 2 õpetajat Saksamaal Schottenis Vogelsbergi koolis.

11. november Mardipäeva tähistamine: ÕE mängud spordisaalis 1.-5. klassile.

12. november   9. klassi õpilased lähevad Endla teatrisse vaatama etendust “Kui Hamlet oleks …”.

13. november   5. ja 6. klass Tallinnas: Noorsooteatri ja Tervishoiumuuseumi külastus

15. november   Kooliöö 6. – 12. klassile.

18. november kell 9.00 – 10.30 Rahvakunsti Liidu projekti “Meister kooli” raames külastab 7. ja 8. kl käsitöötundi rahvarõivameister Anu Randmaa.

22. november   Trummipäev noortekeskuses

28. november   2., 3., 3A ja 4. klass teatrietendusel “Ükskord ühes paigas” Pärnu Endlas.

KIIDAME JA TUNNUSTAME

Laupäeval 28. septembril toimus Häädemeeste Keskkooli kooliaias Mihklipäeva discgolfi turniir. Kiidame osalejaid: Aliise Brunfeldt (I koht 1.-5.kl tüdrukute hulgas), Merki Juninen (I koht 6.-9.kl poiste hulgas), Rihard Oja (II koht 6.-9.kl poiste hulgas), Albert Sepp (III koht 6.-9.kl poiste hulgas), Janno Brunfeldt, Märten Teas.

30. septembriltoimus Pärnumaa koolinoorte maleturniiride sarja esimene turniir. Häädemeeste Keskkoolist osalesid ja saavutasid tubli tulemuse Hendrik Allikas (4.koht) ja Renar Roots (7.koht).

KOOLIÕDE MAJAS OKTOOBRIS:

9. oktoober, 16. oktoober, 30. oktoober