* Eelmisel nädalal:

On suur rõõm, et meie koolis on ettevõtlikud õpilased, kellel on nii palju põnevaid ideid ja algatusi ning julgelt ja suurelt unistades ja koos tegutsedes viiakse neid ka ellu. Reedel 8.detsembril toimus Häädemeeste seltsimajas 8. klassi õpilaste Carmen Maria ja Karolini poolt korraldatud meeleolukas „Mängude õhtu“ 7.-9. klassi õpilastele. Projekti eesmärgiks oli tähelepanu juhtida sellele, et koos ajaveetmine on toredam kui üksinda nutiseadmes istumine. Mängude õhtule eelnes Eluks Valmis MTÜ poolt loeng ja praktiline töötuba, kuidas noored saaksid paremini enda seatud eesmärkideni jõuda ning seejuures hoiaksid teadlikult oma vaimset tervist. Täname Carmen Maria Nääri ja Karolin Saartsi ning nende juhendajat Aigi Treumuthi!

Rohkem infot ja pilte sündmuse kohta kooli FB lehel: https://www.facebook.com/HaademeesteKK/

* Sel nädalal:

Esmaspäeval 11. detsembril toimub õpilasesinduse advendikohvik. Kogutakse raha õpilaste KooliÖÖ jaoks.

11.-12. detsember  Pärnumaa Ettevõtlike Koolide õppereis Lääne Virumaale. Osalevad Heli Lank ja Ülle Iir.

13. detsember  6. klass vaatamas teatris Endla etendust „Kurjus“.

*Eelinfo sündmuste osas:

19. detsember  Jõulupidu 7. – 12. klassile

19. detsembril 8. klassi kooliöö.

20. detsember kell 9.30  Jõulupidu 1. – 6. klassile

21. detsember – 7. jaanuar  Koolivaheaeg

9. jaanuar   5. ja 6. klass Tartus, vaatamas Vanemuise teatris etendust „Vennad Lõvisüdamed“.

15. – 19. jaanuar Reaalainete nädal: 16. jaanuar  Reaalainete ehk Sõrmuse päev, 19. jaanuar  VõrguÖÖ

26. jaanuar    9. klass Ugalas vaatamas muusikali “ONCE”.

12.-16.veebruar   Inglise keele/ saksa keele / muusika õpetaja (Austraalia/Austria) praktikant koolis.

12.02 – 29.03    TALISe uuring 7. – 9. klassi õpetajatele

15. – 19. aprill. Erasmus+ õppereis Hispaaniasse.

KIIDAME JA TÄNAME

Üleriigilisel KüberPuuringu võistlusel saavutasid meie 9. klassi poisid Erik Selge, Nemo Tuuling ja Aaron Juurikas põhikooli arvestuses 11. koha (kokku oli 25 võistkonda). Üldarvestuses (põhikool, gümnaasium, kutsekool) jäime 49. kohale, kokku oli 105 võistkonda. Kiitus osalenud õpilastele ja tänu õpetaja Astrid Rosenbergile!

Häädemeeste valla kaasava eelarve raames sai kõige rohkem toetust Timmu Kiiveri poolt algatatud projekt, mille raames saame täiendada uue aasta alguses meie spordikeskuse jõusaali. Suurepärane! Suur aitäh Timmule algatuse eest!

Saame tunda suurt rõõmu, et meie jõusaal on nii populaarne ja meie hea treeneri Ain Kimberi juhendamisel saavutavad meie õpilased häid tulemusi ka väljaspool kooli.  11. novembril toimusid Kilingi-Nõmmes noorte, juunioride ja seenioride Eesti MV klassikalises lamades surumises. Kuni 83 kg kehakaalus saavutas Harry Näär 8. koha. Ning kuni 74 kg kehakaalus noormeeste arvestuses saavutas pronksmedali Timmu Kiiver. Kiidame õpilasi ja täname juhendajat!

Reedel, 1. detsembril toimus Häädemeeste valla 6. aastapäeva tänuüritus. Häädemeeste valla tänukirjad pälvisid Häädemeeste Keskkoolist:

Silvi Murulauk – pikaajaline Häädemeeste Keskkooli õpetaja, kes on teinud oma tööd suure pühendumise ja hoolega ning kes on sõbralik ja rõõmsameelne kolleeg.. Õpetaja Silvi initsiatiivil sai alguse koolis ettevõtlusõpe, ta on olnud osaline emakeelenädala ürituste korraldamisel.

Helve Künnapas – pikaajalise ning väga kohusetundliku töö eest: alati rõõmus, abivalmis ja tähelepanelik kolleeg, kes on teinud oma tööd suure hoole ja pühendumisega.

Raili Sammul ja Jana Johanson – pikaajalise ja kohusetundliku töö, paindlike lahenduste pakkumise ja vastutulelikkuse eest, valmisoleku eest toitlustada suviseid laagrilisi.

Samuti pälvis valla tänukirja kooli hoolekogu liige Tõnu Kiiver, kes toetab ja abistab kooli igal ajal ja igal pool, kus iganes abi vaja läheb, suhtub kõigisse ja kõigesse positiivsel moel ning näeb alati probleemide asemel lahendusi.

Aitäh teile!