Sotsiaaltöö korraldusest Häädemeeste vallas eriolukorra ajal

Häädemeeste Vallavalitsus annab teada, et koroonaviiruse COVID-19 leviku tõkestamiseks on Häädemeeste Vallavalitsuse ja Häädemeeste teenuskeskuse uksed suletud otseste kontaktide vältimiseks.

Kohtumised tuleb sotsiaaltöötajaga eelnevalt kokku leppida telefoni või e-posti teel.

Sotsiaalnõunik Eha Säde, tel. 444 8896 või 5340 8385, e-post eha.sade@haademeeste.ee.
Sotsiaaltöö spetsialist Sandra Rebane, tel. 5346 7102, e-post sandra.rebane@haademeeste.ee.
Lastekaitse spetsialist Lene Hirvela, tel. 444 8896 või 5915 1721, e-post lene.hirvela@haademeeste.ee.
Avahooldustöötaja Kaja Kivis, tel. 5342 6916  kaja.kivis@haademeeste.ee

Toetuste avaldusi on võimalik esitada e-posti teel aadressile haademeeste@haademeeste.ee või tuua kirjalikult vormistatud avaldused Häädemeeste Vallavalitsuse (Pargi tee 1, Uulu küla) või Häädemeeste teenuskeskuse (Pärnu mnt 13, Häädemeeste alevik) postkasti.

Seoses tekkinud eriolukorraga ei osutata tavapärast sotsiaaltranspordi teenust.
Kontaktide minimaliseerimiseks, haigestumisriskide vähendamiseks, ei sõidutata koduteenuse kliente toidupoodi,  apteeki ega muusse ametiasutusse,  vaid hädavajalikke teenuseid osutatakse allpool kirjeldatud korras.

Abivajajatele, kes oma tervise seisundi tõttu on koduses karantiinis ja lähivõrgustik puudub on samuti võimalik tellida toiduainete, esmatarbekaupade ja ravimite koju toomist.
Tellimusi saab esitada ESMASPÄEVAL ja TEISIPÄEVAL  ajavahemikul 8.00-10.00 avahooldustöötaja Kaja Kivis telefonil  5342 6916 või kirjutada soovid  e-posti aadressile kaja.kivis@haademeeste.ee.

Teie mõistvale suhtumisele ja koostööle lootes,

Häädemeeste Vallavalitsus