Möödunud nädalal

Teisipäeval 23. märtsil toimus karjääripäev 9. klassile koostöös Töötukassaga. Põhikooli lõpetajad said koos nõustajaga aru pidada, millist teed edasi liikuda pärast põhikooli lõpetamist.

12. klassi lõpetajad proovivad aga teha eksameid, sest peagi käes riigieksamite aeg. 15. märtsil oli eesti keele proovieksam ning 25. märtsil matemaatikas. Loodame, et need proovieksamid andsid head kindlust lõpueksamite tegemiseks ning näitasid ära, mida peaks veel õppima

Algava nädala üritused

Endiselt kõik õpilased distantsõppel. Kuna terve aasta on olnud vahelduva eduga täis distantsõpet, siis tüdimus sellest suur kõigil, mis on täiesti mõistetav. Loodame koos, et olukord peagi paraneb ja saame naasta tavapärase koolielu juurde.

Muutmaks meie elu pisutki rõõmsamaks, kuulutab õpilasesindus välja FOTOVÕISTLUSE teemal  „Minu koolipäev koroona ajal“.

Oma töid saavad esitada 29. märtsist kuni 16. aprillini nii õpilased, õpetajad kui lapsevanemad. Info fotovõistluse kohta on kooli Facebooki lehel. Osalemiseks tuleb oma foto lisada posteri alla kommentaaridesse.

Võidutööde valikul saab kaasa rääkida kogu koolipere: võidavad tööd, mis koguvad rohkem meeldimisi. Parimatele auhinnad!

Eelinfo

9. aprillil kell 12.00 Maanteeameti poolt korraldatav koolitus „Georgi lugu“  9. klassi õpilastele.  Koolitus kestab 2 tundi, toimub veebikeskkonnas ning keskendub noorte riskikäitumise ennetamisele olukordades, mis võivad kaasa tuua raskeid (liiklus)õnnetusi. Koolitaja Märt Treier.

14. aprill   12. klassi lõpukell

19. aprill   12. klassi eesti keele riigieksam