Häädemeeste Keskkoolis toimusid 18. juunil lõpuaktused.

Sel aastal lõpetas põhikooli 16 ja gümnaasiumi 6 tublit ning toredat noort inimest.

Põhikooli lõpetasid: Hanna Allikas, Andreas Artma, Keitlin Ein, Ville Morgen Fohs, Getleen Kass, Markus Laarents, Liisi Lemmik, Liisbeth Lepp, Alison Moora, Herbert Muhu, Joonatan Pajuväli, Margo Raudsepp, Kristlin Ringas, Sten Sein, Albert Sillat, Kerlin Tšetsin.

Gümnaasiumi lõpetasid: Remi–Reivo Jakobson, Carolin Mihhailova, Johannes Valge, Rainis Vesik, Sander Vassiljev, Kristofer Tähtse.

Soovime kõigile õnne ja edu ning tuult tiibadesse!

9. klassi lõpetajad. Esireas vasakult: Hanna Allikas, Alison Moora, Liisi Lemmik, Keitlin Ein, Getleen Kass, Liisbeth Lepp, Kristlin Ringas, Kerlin Tšetsin. Tagareas vasakult: Joonatan Pajuväli, Herbert Muhu, Margo Raudsepp, Ville Morgen Fohs, klassijuhataja Kaire Laine, Markus Laarents, Albert Sillat, Sten Sein, Andreas Artma.
12. klassi lõpetajad: Sander Vassiljev, Johannes Valge, klassijuhataja Eve Pajuväli; Carolin Mihhailova, Remi-Reivo Jakobson, Rainis Vesik, Kristofer Tähtse.