Alustame maleturniiriga Häädemeeste Keskkooli auhindadele. Tavaliselt mängime teisipäeviti maletunni ajal (algusega kell 14.00 söögisaalis), aga kes soovib osaleda, kuid see aeg ei sobi, siis otsime muid lahendusi.

* Eelmisel nädalal:

Möödunud nädalal oli emakeelepäev ning sellega seonduvalt mitmeid sündmusi. Peagi teevad meie tublid emakeeleõpetajad kokkuvõtte kõikidest sündmustest, aga sellegipoolest saame juba jagada rõõmu kohtumistest ajakirja Täheke peatoimetaja Ilona Martsoniga ja keeleteadlase Karl Pajusaluga. Igal aastal on väga meeliülendav trepiluule – meie gümnasistid loevad koolimaja fuajee trepil nii kaasaegset kui ka vanemat Eesti luulet.

* Algaval nädalal:

21. märts  Karjäärinõustamine 9. klassile

24. märts  Gümnaasiumiõpilased Tallinnas: külastatakse Euroopa Elamuskeskust ja Vabamut.

26. märts Liivi pärandi päev. Häädemeestel, Treimanis, Metsapoolel ja Iklas heisatakse liivi lipud.

* Eelinfo tulevaste sündmuste osas:

27. märts kell 16.00  Hoolekogu koosolek

31. märts  Õpilasesinduse poolt korraldatav PlayBack seltsimajas

6. aprill  6.-7. klass KIK õppekäik Pernova Hariduskeskusesse

12. aprill 1. – 3. klass teatris Estonia vaatamas lasteooperit “Naksitrallid”.

13. aprill  6. – 7. klassi inglise keele olümpiaad.

14. aprill 13.00 Päästeameti koolitus gümnaasiumile.

19. aprill    Abiturientide lõpukell

17. – 21. aprill  Erasmus+ projekt “Kaasav haridus ökoloogiaõpetuse kaudu”. Külas Divina Pastora kool Hispaaniast Monovari linnast.

4. mai  1.-2. klass KIK õppekäik Tipu Looduskooli

11. – 13. mai  Riigikaitse välilaager.

23. mai  3,4.,5. klass KIKi õppekäik Võrtsjärve õppekeskusesse

KIIDAME JA TÄNAME!

14. märtsil toimus spordikeskuses kooliliiga Pärnumaa etapp võrkpallis 6.-9. klassidele, kus osalesid meie kooli 9. klassi noormeeste ja ka neidude võistkonnad.

Häädemeeste Keskkooli noormehed saavutasid pärast väga tasavägist võistlust 1. koha, neiud said 4. koha.

Noormeeste võistkonda kuulusid: Robin Mitt, Aleksander Vainula , Ken Mägi, Timmu Kiiver, Kaspar Paas, Meris Juninen, Meelis Põliste ja Martin Murdla.

Neidude võistkonna koosseis oli: Anette-Marie Õis, Margaret Pajuväli, Virve Lemmik, Tiia Lemmik, Annaliisa Suigusaar, Hedit Jakobson, Mia Parik.

Kiitus tublidele sportlastele ja tänud õpetaja Lauri Lepikule juhendamise eest!

17. – 18. märtsil toimus Paides Akzo Nobel 2023 võrkpalliturniir, kus osales meie gümnasistide võistkond koosseisus Helena-Liis Heliste, Maria-Lota Kool, Renata Talts, Katrin Kurm, Kerlin Tšetsin, Robin Avamere, Andreas Artma, Klen Liiva. Meie kooli võistkond saavutas 2. koha. Super! Kiitus õpilastele ja õpetaja Lauri Lepikule!

17. märtsil toimus maakondlik käsitöö ja kodunduse olümpiaad ning Häädemeeste Keskkooli esindas Anette-Marie Õis.