Mis toimus eelmisel nädalal?

18. aprillil toimus Tartu Ülikooli Teaduskooli poolt läbiviidav keemia õpituba gümnaasiumi õpilastele. See oli pikas õpitubade sarjas viimane ja teemaks eraldusmeetodid. Õpilased said teha mitmeid huvitavaid katseid.

Neljapäeval 21. aprillil helistasime lõpukella abiturientidele ning soovisime neile head eksamiperioodi algust ja riigieksamiteks kivi kotti!

19. – 22. aprillil toimus Erasmus+ projekti INTEGRA kohtumine Leedus. Meie koolist osalesid Hugo Sipelga ja Timmu Kiiver 8. klassist, Henri Kaldas ja Sander Sipelga 11. klassist ning õpetajad Rene Kurm ja Liie Juhkam. Õpilased said osaleda suurepärastes töötubades. Rohkelt infot kooli FB lehel: https://www.facebook.com/HaademeesteKK/

22. aprillil toimusid ülekoolilised discgolfi võistlused, mille korraldajateks olid 8. klassi loovtöö raames Frederik Tammann ja Meelis Põliste.

23. aprillil tähistati Häädemeestel jüripäeva ning oli väga suur rõõm, et nii palju õpilasi osales. Kokku osales 18 võistkonda, nende hulgas meie 1. kl, 2. kl, 4. kl, 5.-6. kl, 7. kl, 8. kl, 9. kl, 10. ja 12. klass. Toredasti olid toetamas 1. klassi lapsevanemad ning ka õpetajate esindus.

Mis toimub sel nädalal?

25. aprill            Eesti keele riigieksam

25. aprill – 1. mai   Koolivaheaeg

26. aprill  9.30 – 11.30  Koolimajas järgmisel õppeaastal 1. klassi tulevad õpilased

Eelinfot järgnevateks nädalateks:

3. mai               Muusikakooli vastuvõtupäev kell 12 – 14.30

4. mai kell 16    Lastevanemate üldkoosolek

5. – 7. mai         Riigikaitselaager

6. mai                5.-6. kl maakondlik emakeeleolümpiaad

10. mai  9.-12. kl  Endlas vaatamas teatrietendust “Kauka jumal”

17. mai kell 13.00 – 15.00 Koolimajas järgmisel õppeaastal 1. klassi tulevad õpilased.

17. mai              6.- 7. klass KIKi õppekäigul Soomaa Rahvuspargis.

18. mai kell 12   6. ja 8. klass Ugala teatris etendus „Piruka magus põhi“.

19. mai kell 9   Teater maale! programmi raames seltsimajas teatrietendus „Pikk tige vanaeit“

20. mai              Matemaatika riigieksam

21. mai              Perepäev

24. mai            Muusikakooli eriala üleminekueksamid

26. mai            9. kl lõpukell

27.mai             12. kl koolieksam

28. mai kell 13    Muusikakooli kevadkontsert seltsimajas

30. mai             9. klassi lõpueksam: eesti keel

31.  mai           10. kl  üleminekueksam

1. juuni            8. kl loovtööde kaitsmine

2. juuni            11. kl uurimistööde  kaitsmine

3. juuni             7. kl komplekseksam

3. juuni              Pärnumaa tublimate õpilaste tunnustusüritus.

4. juuni               Põhja-Liivimaa festival

8. juuni kell 14    Muusikakooli lõpuaktus

10. juuni kell 12  Lõpuaktus 1. – 8. klasside ja 10. – 11. klasside õpilastele.

15. juuni kell 14   Häädemeeste valla tublimate õpilaste tunnustusüritus.

21. juuni           9. klassi lõpuaktus kell 12 ning 12. klassi lõpuaktus kell 15.

KIIDAME JA TÄNAME!

Kiidame 22. aprillil toimunud maakondlikust krossijooksu meistrivõistlusest osavõtjaid: Margaret Pajuväli, Maria-Lota Kool, Andreas Artma, Robin Avamere.

Maria-Lota Kool ja Robin Avamere saavutasid omas vanuseklassis 3. koha. Õnnesoovid õpilastele ja õpetaja Lauri Lepikule!

Kiidame 20. aprillil toimunud maakondlikust inglise keele olümpiaadist osavõtjad: Katrin Kurm, Ann-Mari Alfthan, Rute-Marie Maddison.

Kiidame kõiki ülekoolilisel discgolfi võistlusel osalejaid. Osalejaid oli arvukalt ja tulemused järgmised:

2. klassi tüdrukud: 1. koht Hanna Sepp 2. koht Ragne Oja 3. koht Marian Madisson  2. klassi poisid: 1. koht Gert Gabriel Piirsalu 2. koht Ants Hanson 3. koht Freddy Kasvandik  3. ja 4. klassi tüdrukud: 1. koht Grete Lepik 2. koht Klea Erimäe 3. koht Grettelis Vesik
3. ja 4. klassi poisid: 1. koht Albert Sepp 2. koht Kenert Grahv 3. koht Kenneth Lepp  8. – 12. klassi tüdrukud 1. koht Kerlin Tšetsin 2. koht Liisbeth Lepp  8. – 12. klassi poisid 1. koht Kauri Põliste 2. koht Meris Juninen 3. koht Taavet Allikas

Üldvõitjad:

1. koht Kauri Põliste